Robert Kraft powiedział CNN, że chce, aby Tom Brady podpisał jednodniowy kontrakt i przeszedł na emeryturę jako zawodnik New England Patriots.CNN

Właściciel New England Patriots Roberta Crafta Powiedział CNN w czwartek, że chce Toma Brady’ego Podpisać jednodniowy kontrakt i oficjalnie przejść na emeryturę jako Patriota.

„Nie tylko ja tego chcę, ale nasi fani tego wymagają” – powiedział Kraft. „Dla nas zawsze był i zawsze będzie patriotą.

„Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby sprowadzić go z powrotem, skłonić do podpisania jako Patriota i znaleźć sposób, aby uhonorować go przez wiele lat”.

Brady ogłosił w środę zakończenie kariery w NFL. W swoim dorobku ma siedem zwycięstw w Super Bowl, w tym sześć z Nową Anglią. Kolejny nastąpił z Tampa Bay Buccaneers.

Kraft opowiedział historię Brady’ego — który został wybrany jako 199. w drafcie NFL 2000 — kiedy młody rozgrywający przedstawił się pod koniec obozu przygotowawczego.

Właściciel Patriots – który teraz powiedział CNN, że Brady powinien był być najlepszym wyborem w tamtym roku, zamiast przechodzić do szóstej rundy – powiedział przyszłemu siedmiokrotnemu zwycięzcy Super Bowl: „Jestem najlepszą decyzją, jaką kiedykolwiek podjął twój klub. ”

„To było nr 4 na naszym wykresie głębokości” – powiedział Kraft. „Zszedł na dół i naprawdę wierzył w to, co powiedział – i miał rację”.

Legendarny rozgrywający ogłosił przejście na emeryturę Po 23 sezonach wiadomością wideo 45-latek potwierdził, że „odchodzi na stałe na emeryturę”.

Po raz pierwszy przeszedł na emeryturę w lutym 2022 roku, ale decyzja okazała się tymczasowa, gdy wrócił na kolejny sezon z Tampa Bay Buccaneers.

Brady powiedział swojemu ojcu, Tomowi Brady’emu seniorowi, około tydzień temu, że przechodzi na emeryturę, według starszego Brady’ego w wywiadzie telefonicznym dla The Boston Globe w środę.

„Nie byliśmy w żaden sposób zszokowani” – powiedział Globe ojciec Brady’ego. „Grał w piłkę nożną przez 32 ze swoich 45 lat i przez trzy czwarte życia spełniał swoje marzenia. To była niesamowita podróż. Jest bardzo pewny swojej decyzji. Najwyższy czas”.

„To był ciężki rok” — dodał Brady Sr. w wywiadzie dla The Globe. „Jestem naprawdę szczęśliwy z powodu Tommy’ego z punktu widzenia tego, że będzie mógł spędzać więcej czasu ze swoimi dziećmi.

„Wyszedł na własnych warunkach i jest zdrowy. Przez lata przyjął wiele trafień – wiele worków, wiele powaleń. Po prostu cieszę się, że nie upadnie ponownie. ”

Podczas swojej długiej kariery trzykrotny MVP ligi Brady pobił prawie każdy rekord podań, w tym podań w sezonie regularnym (89 214) i podań (649). Ma też najwięcej zwycięstw ze wszystkich graczy w historii NFL (251).

READ  David Ojabo został wybrany przez Baltimore Ravens w drugiej rundzie NFL Draft dokładnie 6 tygodni po kontuzji stawu skokowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *