Rodzina z Florydy wpada w problem z samochodem elektrycznym: bateria zastępcza kosztuje więcej niż sam samochód

rodzina w Doprowadziło na Florydzie W poważnych tarapatach po zakupie używanego samochodu elektrycznego: bateria zastępcza do ich martwego samochodu kosztowała więcej niż zakup używanego samochodu.

Avery Cywinsky ma 17 lat, a jego rodzice wydali 11 000 USD na używanego Forda Focus Electric z 2014 r., który w momencie zakupu miał około 60 000 mil. KVUE.

Nastolatka była właścicielem samochodu przez sześć miesięcy, zanim zaczęła sprawiać jej problemy, a deska rozdzielcza migała ikonami.

– Na początku było dobrze – powiedział Cwinsky. „Bardzo go kochałam. Był mały, cichy i słodki. I nagle przestało działać”.

Rewolucja samochodów elektrycznych: kupiłeś jeden, ale czy możesz go zdobyć?

2014 Ford Focus elektryczny (Zdjęcie: National Automobile Museum/Heritage Images za pośrednictwem Getty Images/Getty Images)

Powiedziała serwisom informacyjnym, że Samochód się zatrzymał Pobiegła po tym, jak została zabrana do warsztatu naprawczego, a rodzina w końcu dowiedziała się, że akumulator samochodowy wymaga wymiany.

problem? Jak podają wiadomości, akumulator do samochodu elektrycznego kosztuje 14 000 USD.

Dziadek Cywinsky wkroczył, aby pomóc w problemach z samochodem, ponieważ jej ojciec zmarł w czerwcu na raka jelita grubego.

Firmy samochodowe planują wprowadzenie aut elektrycznych do 2040 r., ale zapotrzebowanie na infrastrukturę stanowi poważną przeszkodę

samochód elektryczny

Elektryczny Ford Focus, jeden z czterech samochodów elektrycznych w historii o samochodach elektrycznych na Auto Show z okazji Dnia Rodziny na Międzynarodowym Salonie Samochodowym Kanady w Toronto 17 lutego 2014 r. (David Cooper/Toronto Star (David Cooper/Toronto Star przez Getty Images/Getty Images)

The Agencja Forda Jej dziadek, Ray Cywinsky, powiedział: „Poradzono nam, że możemy wymienić baterię. Kosztowałoby to tylko 14 000 USD”.

READ  Kontrakty terminowe na akcje rosły we wtorek rano

Jednak rodzina odkryła, że ​​nie ma już takich akumulatorów, ponieważ model Forda został wycofany z produkcji.

Prowadź swoją firmę FOX w podróży, klikając tutaj

„Potem dowiedzieliśmy się, że baterie nie są dostępne” – powiedział Sywinsky. „Więc to nie miało znaczenia. Mogły kosztować dwa razy więcej, a my nadal nie mogliśmy tego dostać”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.