Rozpoczęcie sezonu 2022 NFL: statystyki, porady i informacje, które każdy fan powinien zapamiętać w pierwszym tygodniu

To naprawdę najlepsza – tak, najlepsza – choroba, która może zaatakować twój umysł. „Zamglenie mózgu wywołane podekscytowaniem” powraca. co to jest? Jesteś tak podekscytowany czymś – w tym przypadku sezonem NFL – że zapominasz o regularnych wydarzeniach.

To wydarzenie ma miejsce na początku każdego sezonu NFL. Oto formuła: Wysokie oczekiwania i długie nieobecności w piłce nożnej są równoznaczne z EIBF.

EIBF będzie infiltrować sale telewizyjne i stadiony NFL począwszy od czwartku z Bills-Rams i będzie kontynuowane do września. Tak więc skompilowałem wszystko, o czym musisz pamiętać na początku sezonu 2022, aby zwalczyć uczucie EIBF.

W pierwszym tygodniu zawsze dochodzi do strasznego zdenerwowania lub dziwnego wyniku

[Samuel L. Jackson voice] „Trzymaj tyłki.” To się stanie. Przygotuj się. Potrzebujesz dowodu? Mam cię.

W 2021 r. święci upadli na mur Piekarze, 38-3, wiesz, że ten sam klub Green Bay wygra 13 z kolejnych 16 meczów i będzie numerem 1 w play-offach NFC. W krowim roku 2020, ostatecznie 1-15 Jaguary Pokonując granicę play-off źrebaki Dziwny pojedynek w tygodniu 1 przyniósł nieukończenie Gardner Minshue, a Jonathan Taylor średnio 2,4 jarda na przeniesienie. Całkiem normalne, prawda?

Jednak w 2019 roku nie ma żalu, który wstrząsnął krajobrazem Osobliwości miasta I Kardynałowie W pierwszym meczu NFL Kylera Murraya zremisował 27-27. Arizona zdobyła sześć punktów przez trzy kwarty, po czym zdobyła 18 punktów w czwartej pozycji, a obrońca Detroit, Christian Jones, odpadł z tego, co w dogrywce byłoby przechwyceniem meczu. Ten sam dzień, 11-5 na koniec jastrzębie morskie Potrzebujący czwartej kwarty trafienie Russella Wilsona z Tylerem Locketta ostatecznie doprowadziło do 2-14. bengalski, 21–20. Dziwny.

Na początku poprzedniego sezonu The korsarzyOstatecznie przeszedł 5-11, podnosząc mistrzów 13-3 NFC North. Święci, 48-40. Ryan Fitzpatrick osiągał średnio 14,9 jarda na próbę (!) i miał ocenę QB 156,3. Święci skończyliby na ósmym miejscu Drużyna piłkarska Outsiders Defensive DVOAKompleksowy pomiar wydajności.

READ  Raquel Lewis powiedziała, że ​​romans z Tomem Sandovalem zaczął się po trasie koncertowej Vanderpump Rules.

W 2017 r. 5-11 Broncos Wygrane 9-7 ładowarki. W 2016 roku A 49ers Drużyna, która ostatecznie wygrała 2-14, wyglądała jak najbardziej kompletna drużyna w piłce nożnej z przebiegiem 28-0. Los Angeles Rams. Blaine Gabbert był tego popołudnia starterem San Francisco. Jeremy Kerley prowadził z 49 biegami. Cholera, nawet w 2015 roku wygrało San Francisco Wikingowie, 20-3, w tygodniu 1. 49ers zakończyli 5-11. Wikingowie wygrali NFC North 11-5.

Więc jeśli wynik w pierwszym tygodniu nie pasuje do twoich kochających piłkę nożną, to tak nie jest. Krzywka zawsze wchodzi do góry nogami przez bramę.

Co najmniej jedna drużyna przejdzie z ostatniej w swojej dywizji sezon temu na pierwszą w tym roku

Siema, Wronyosobliwości miasta, DyszeBroncos, Jaguary, GiganciSeahawks i inni Gepardy — Mam dobre wieści! Przynajmniej jeden z was wygra w tym sezonie swoją dywizję. Naprawdę! Nie kłamię. Historia tak mówi. zasadniczo. W 17 z ostatnich 19 sezonów wydarzyło się to pozornie niemożliwe wydarzenie.

Pamiętaj, że przejście od najgorszego do pierwszego nie zawsze jest najbardziej oczywistym wyborem. Co powiesz na zeszły rok, kiedy Bengalczycy, którzy wcześniej 4-11-1 wpadli w szał spalonej ziemi, aby wygrać AFC North? testerzy W pierwszej rundzie play-offów wzrosło ziarno nr 1 Tytani W Nashville te dwa ostatnie wywołały falę uderzeniową w świecie sportu, usuwając 14-punktowe deficyty Liderzy na stadionie Arrowhead w mistrzostwach AFC.

Najgorsze dzieje się najpierw. Hak!

Twój zespół powinien być wysoko wykwalifikowany

Tak, to podstawowa atrakcyjność ruchu NFL Analytics. Została zawarta w zeszłorocznym artykule. Ale bez względu na to, jak bardzo jesteś zły, to prawda. Twoja drużyna musi przekazać więcej w tym sezonie. Można zacząć od częstego robienia pierwszego w dół. Tylko pięć drużyn – Colts, Seahawks, Orły, brązyA Buccaneers mieli pozytywną EPA we wszystkich pośpiechach.

READ  Akcje technologiczne prowadzą do wzrostu akcji w USA

Teraz, jeśli nowa analiza wieku Możesz być świadomy swojego przedmiotu, oczekiwanych punktów (EPA). Jeśli tego nie zrobią, przypisuje punkty do zagrań, które odpowiadają oczekiwaniom w danej sytuacji na podstawie krótkiej – wszechczasowej historii. A „historia wszechczasów” to całkiem spory rozmiar próbki, prawda?

W 2021 r. było 10 drużyn, które zakończyły z ujemną EPA (strata netto w ataku) podczas podań, co jest w rzeczywistości najwyższą liczbą spóźnień. I odwrotnie, 27 drużyn miało ujemną EPA w rundach. Duża różnica.

I nawet nie każ mi zaczynać od pierwszych zjazdów. Proponuję, aby zostały usunięte z każdego ofensywnego planu gry w NFL.

To wyjaśnia, dlaczego EPA każdego zespołu z przedsezonowego pędu do piłki nożnej i historycznie pomijany, ale ważny pierwszy dół.

Tak, Bill Walsh ma rację. Pierwsze przejście w dół jest najlepsze.

RBSDM.com

Zwróć uwagę na podstawowe różnice między pośpiechem a podaniem. Zdumiewający. Tylko Colts – z Jonathanem Taylorem i prawdopodobnie najbardziej miażdżącą linią ofensywną w lidze – mieli pozytywną EPA w pospiesznych grach. Przeczytaj to ponownie. Tymczasem tylko pięć drużyn miało ujemną EPA w grach podań. Otóż ​​to!

Moja kłótnia się skończyła.

Zwróć uwagę na różnicę punktów!

Wyładowania w NFL mają znaczenie. Dlatego. Sześciu z ostatnich siedmiu i siedmiu z ostatnich dziewięciu zwycięzców Super Bowl zakończyło sezon zasadniczy w pierwszej piątce pod względem punktów. Mieliśmy wspaniałe drużyny Super Bowl z najwyższą różnicą 5 punktów aż do zeszłego roku, kiedy Rams zabrali do domu Lombardi Trophy i zdobyli te epickie pierścienie Super Bowl.

Ale hej, Los Angeles nie jest jakimś niejasnym odstaniem. Zespół był szósty pod względem różnicy punktów. Zabawne jest przypadkowe odcięcie pierwszej piątki, ponieważ jest to okrągła liczba, prawda? Jaka jest średnia różnica punktów dla zwycięzców Super Bowl? W ciągu ostatnich sześciu sezonów uzyskali średnią różnicę punktów wynoszącą 8,58 punktu na mecz, co odpowiada prawie +146 punktom różnicy punktów w sezonie zasadniczym poprzedzającym sezon.

Wspominam o tym, ponieważ często drużyny wygrywają serię wyrównanych meczów, co oczywiście prowadzi do dobrego rekordu, a wspomniana drużyna jest naprawdę dobra. W rzeczywistości prawie w każdym przypadku zespół nie jest tak dobry, jak jego rekord. W miarę upływu sezonu dobrze jest sprawdzić różnicę punktową drużyny przed jej rekordem. Bez szacunku, Bill Parcels. Ale kluby nie są tym, co mówią ich rekordy.

Użyjmy 2021 Rachunki Na przykład. W sezonie zasadniczym osiągnęli solidne, ale niezbyt spektakularne 11-6, ale prowadzili NFL pod względem różnicy punktów na poziomie +194. Teraz, oczywiście, jedno złe odbicie tutaj lub jedna nieporozumienie w play-offach i odpadasz, a to drugie jest dokładnie tym, co stało się z Buffalo. Ale wszyscy to widzieliśmy. Ten zespół Billa to kaliber Super Bowl. Różnica punktowa była silniejszym wskaźnikiem jakości zespołu niż jego rekord.

Święci będą mieli szansę zapisać się w historii NFL, pokonując w tym sezonie wszystkie pięć „ptasich drużyn”.

Oszołomiony. W żadnym momencie w długiej historii NFL jedna drużyna nie wygrała wszystkich drużyn ptaków – Orłów, Kruków, Kardynałów, Jastrzębiei Seahawks w tym samym sezonie. Oczywiście kosmos planowania musi dostosować się do klubu, aby miał szansę dokonać takiego wyczynu. Kosmos dostosował się, aby dać Świętym szansę na zrobienie tego w tym sezonie.

Twój zespół powinien jak najlepiej wykorzystać grę, niezależnie od sytuacji na polu gry

Istnieje społeczność analityczna przeanalizowałem to — nie ma nic wspólnego z sukcesem w grze Umiejętności gry akcji. Nie ma znaczenia, jak to poprowadzisz – ponownie jest to komisja biegaczy. Trywialna różnica.

W zeszłym roku 28 z 30 najlepszych rozgrywających w jardach akcji na próbę (YPA) miało więcej YPA, gdy korzystało z akcji, niż gdy jej nie używało. Oczywiście należy tu wziąć pod uwagę drastyczną różnicę w wielkości próby. Ale witajcie, obraźliwi koordynatorzy. Nadszedł czas, aby częściej sięgać do sekcji „odtwórz-akcja” w arkuszu połączeń.

Jeśli oglądamy zbyt dużo naszej gry, ponieważ jest to oczekiwane, czy staje się ona nieskuteczna? Nikt tak naprawdę nie wie. Ale lepiej uwierz, że koordynator ofensywny twojej drużyny spróbuje znaleźć optymalny wskaźnik wykorzystania w tym sezonie.

W play-offach pojawiły się nowe drużyny

W 2021 r. połowę całej drabinki playoff będą stanowić nowe drużyny, kluby, które nie zakwalifikowały się do postsezonu w poprzednim roku. W 2020 roku pojawiło się sześć nowych drużyn play-off. Jest to zbliżone do normalnych średnich w najnowszej historii. Tak więc „limonka” odnosi się do połowy sezonu poza sezonem. Dostosuj odpowiednio swoje prognozy sezonu.

Teraz, po przeczytaniu tego artykułu, całkowicie pokonałeś mgłę mózgową wywołaną podekscytowaniem. Lepiej idź. Ciesz się każdą sekundą sezonu 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *