Russell Westbrook, klient zrywa w sprawie przyszłej awantury z Lakers

Russell Westbrook chce Lakers handlować.

Jeśli wcześniej nie było to jasne, jego były agent, Thad Fouchere, wyjaśnił to i… Oświadczenie Adriana Wojnarowskiego z ESPN Aby wyjaśnić, dlaczego Westbrook nie jest już agentem:

„Reprezentuję Russella Westbrooka od 14 lat i jestem dumny z naszego partnerstwa, które obejmowało bardzo udany Draft 2008, kontrakt Super Max i jedyną w historii umowę renegocjowaną i przedłużającą”, powiedział Faucher w oświadczeniu. Wspierałem także Russella przez cały okres jego rozwoju w branży modowej, a ostatnio załatwiłem w jego imieniu trzy umowy, których kulminacją był handel w jego rodzinnym mieście Los Angeles Lakers.

„Za każdym razem drużyny rezygnują z cennych graczy i aktywów, aby zdobyć Russella – i za każdym razem nowa organizacja przyjmowała jego przybycie. Zrobiliśmy to z gracją i wyrafinowaniem.”

Samo w sobie żadne z powyższych nie będzie zauważalne. Jest przyjazny i pełen szacunku, ale to, co nastąpi później, wyjaśnia, gdzie stoi Westbrook i jaka jest jego różnica opinii z Foucherem, która prowadzi do ich rozłamu (podkreślenie moje):

„Teraz, z perspektywą czwartej transakcji w ciągu czterech lat, rynek mówi Lakersom, że muszą dodać dodatkową wartość do Russella w każdym scenariuszu handlowym. Do tego czasu taka transakcja wymagałaby od Russella natychmiastowego przejścia z nowego zespołu poprzez akwizycję.”

„Myślę, że tego rodzaju transakcja tylko dewaluuje Russella, a jego najlepszą opcją jest pozostanie z Lakersami, przyjmij początkową rolę i wsparcie, które Darvin Hamm zapewnił publiczności. Russell jest pierwszym wprowadzonym do Naismith Basketball Hall of Fame i udowodni to jeszcze raz przed przejściem na emeryturę.

„Niestety istnieją nie do pogodzenia różnice co do najlepszej drogi naprzód i nie pracujemy już razem. Życzę Russellowi i jego rodzinie wszystkiego najlepszego.”

Jeśli agent Westbrooka od 14 lat – ktoś, kto prawdopodobnie słyszał, co inne zespoły zaoferują mu pod względem roli i perspektyw na przyszłość – mówi, że uważa, że ​​najlepszą opcją Westbrooka jest pozostanie z Lakersami, a oni są rozdzieleni, ponieważ się różnią. …wtedy pokazuje, że Westbrook mocno naciska, aby opuścić Lakers.

READ  The Rockies podpisują kontrakt z Chrisem Bryant

Nie jest jasne, dlaczego Foucher zdecydował się ogłosić takie oświadczenie, czy też zrezygnował, czy został zwolniony, ale kiedy Westbrook i LeBron James nie mogli nawet udawać przyjaznych relacji w transmitowanym przez telewizję letnim meczu ligowym w zeszłym tygodniu, było to do pewnego stopnia jasne. nie ma żadnych. Chcieli kontynuować razem. Jest to jednak tak jednoznaczne, jak prawdopodobnie usłyszymy bez korzystania z anonimowych źródeł. Takie stwierdzenie jest bardzo nienaturalne i nie jestem pewien, czy pamiętam taką sytuację, jaka miała miejsce wcześniej w najnowszej historii NBA. Ten Foucher przyszedł i przedstawił to bardzo wyraźnie, aby przekazać tę wiadomość publicznie. Powinna ona powiedzieć ci wszystko, co musisz wiedzieć o tym, jak daleko Westbrook został wykopany, aby zobaczyć, jak Lakers odchodzą jako najlepsza droga do przodu.

Na szczęście dla niego uczucie jest piękne Wyraźnie abonent. Na szczęście dla wszystkich zaangażowanych stron, na Westbrook nie było jeszcze wielu kierowców. Zobaczymy, czy to się zmieni w miarę postępu sezonu, ale przynajmniej wiemy teraz, gdzie stoi Westbrook, i nie wydaje się, że jest to sytuacja, w której wróci, kupi i szczęśliwie sprowadzi go z powrotem. Teraz do Lakers należy wymyślenie, jak sobie z tym poradzić. A jeszcze mniej szczęśliwi dla wszystkich, po tym stwierdzeniu ich wpływ na taką transakcję nigdy nie był mniejszy.


Aktualizacja 1: Po tym, jak ta historia została po raz pierwszy opublikowana, polubienia Westbrooka na Twitterze wydają się wskazywać, że nie zgadza się z charakterystyką ich rozpadu przez Fouchera.


Aktualizacja 2: Dan Woicki z Los Angeles Times doniósł kilka minut później, że Russell Westbrook nigdy nie prosił Lakersów, aby go wymienili.

Do pewnego stopnia jest to kwestia semantyki, niemniej jednak warta odnotowania.

READ  NBA Draft 2022: Paulo Banchero został nazwany pierwszym wyborem w klasyfikacji generalnej przez Orlando Magic

Bądźcie czujni…

po więcej Lakers Odezwij się, zasubskrybuj kanał telewizyjny na srebrnym ekranie i zawiń ItunesA spotifyA Zszywacz lub podcast google. Możesz śledzić Harrisona na Twitterze pod adresem Umieść tweeta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.