Sacramento Republic składa skargę na rzekomego szpiega Orlando

Republika Sacramento złożyła skargę do NFL, twierdząc, że pracownik Orlando City szpiegował jego sesję treningową przed środowym finałem US Open, powiedziało ESPN wiele źródeł.

Analityk ESPN TV Taylor Tollman był pierwszy zgłosić Wiadomość, że personel jest na treningu Sacramento i że Federacja Piłki Nożnej Stanów Zjednoczonych, która prowadzi turniej, jest świadoma sytuacji.

Rzecznik USSF dodał, że związek „przygląda się sprawie” i potwierdził, że ekipy filmowe USSF mają materiał filmowy z incydentu.

„Klub zwrócił uwagę na sprawę dotyczącą treningu Sacramento i współpracuje z drużyną futbolu amerykańskiego” – powiedział Orlando w oświadczeniu.

Pracownik Orlando, którego źródła powiedziały ESPN, że menedżer Republic Equipment przyznał się do połączenia z menedżerem Orlando Oscarem Parega, był wielokrotnie proszony o odejście w ciągu 30-45 minut. Pracownik upierał się, że jest tam, aby spotkać się z przyjacielem, który trenował na pobliskim stadionie. Pracownicy Republiki posunęli się nawet tak daleko, że zaparkowali dwie ciężarówki przed osobą, aby ukryć swój widok na szkolenie, tylko po to, aby przeniósł się w inne miejsce, zanim ostatecznie odszedł.

Źródło w klubie w Orlando potwierdziło obecność pracownika, ale powiedziało, że nie było „skoordynowanych wysiłków”, aby skłonić osobę do monitorowania szkolenia i że pracownik nie dostarczył żadnych informacji.

Do wypadku doszło w poniedziałek w Central Winds Park, publicznym parku na przedmieściach Winter Springs na Florydzie. Aby zapewnić sobie trochę prywatności, Republic zdecydował się nie trenować w ośrodku szkoleniowym w Orlando, ale potem miał trudności ze znalezieniem innego miejsca do treningu, więc musiał trenować w parku.

Nawet jeśli potwierdzi się frekwencja i motywacja załogi Orlando do udziału w sesji szkoleniowej Sacramento, nie jest jasne, jakie sankcje może nałożyć Związek Radziecki. Broszura Sekcji Otwartego Pucharu USSF nie zabrania ściśle tego, co wydarzyło się w poniedziałek, ale istnieje jury i komitet dyscypliny, który zajmuje się protestami i dyscypliną publiczną.

READ  Śmieszne statystyki ze zwycięstwa Capitals 9-2 nad Flyers

Sekcja 306 podręcznika stanowi: „Każda osoba może złożyć skargę do Władz w związku z działaniem lub zaniechaniem zespołu, osoby, grupy lub organizacji biorącej udział w Pucharze Otwartym. Komitet ustala, czy skarżone zachowanie jest lub może być jest sprzeczne z interesem gry.Organ podejmie takie działania, jakie uzna za stosowne w odniesieniu do każdej osoby zaangażowanej w Skargę, jak określono w podsekcji (C) niniejszego paragrafu.”

Podręcznik dodaje: „Z wyjątkiem anulowania wyników meczu lub pozwolenia na powtórkę, Organ może podjąć wszelkie działania, które uzna za stosowne, w tym zawieszenie lub grzywnę lub jedno i drugie, w każdej sprawie, którą rozważa w ramach niniejszej Polityki. Organ może jedynie rozważyć powtórka lub zgłoszenie zespołu, utracone w przypadku wniesienia protestu. Panel może skorzystać ze swobody uznania w przypadku, gdy panel wniesie protest do komisarza po upływie terminu w przypadku zaistnienia okoliczności dotyczących dostępności informacji po złożeniu protestu. termin uzasadniający taką dyskrecję.”

Obie drużyny dążą do swojego pierwszego tytułu USOC, z Sacramento, grającym w USL Division II, dążąc do zostania pierwszą drużyną spoza MLS, która zdobyła tytuł od 1999 r., Kiedy to był Rochester Rhinos, a następnie A. Zaproszony, on zdobył tytuł nad Colorado Rapids.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.