Samsung Galaxy S23 Ultra zapewni znacznie lepsze zdjęcia wideo

Chociaż Tydzień po premierze serii Galaxy S23 Na dzień dzisiejszy niewiele o nim wiemy. Samsungowi nie udało się załatać przecieków, a co za tym idzie prawie wszystkich Wyciekły specyfikacje Galaxy S23 w ciągu ostatnich dwóch miesięcy. Dzisiaj dowiedzieliśmy się również, że Samsung wprowadza ulepszoną jakość wideo w swoich nadchodzących telefonach z wyższej półki.

Ujawniono Tipster Ice Universe że Galaxy S23 Ultra Będzie oferować znacznie lepszą jakość wideo. Według Tipster, kolejny flagowy smartfon południowokoreańskiej firmy może nagrywać filmy portretowe w 4K 30 kl./s. Jest to znacznie lepsze niż filmy 1080p 30 klatek na sekundę, które może przechwycić Galaxy S22 Ultra. Kilka dni temu ujawniono również, że tzw Seria Galaxy S23 może nagrywać filmy 8K przy 30 klatkach na sekundę (Ograniczenie do 3K 24 kl./s na Galaxy S22).

Plotka głosi SAMSUNG Nie tylko rozdzielczość, ale także separacja tła i jakość rozmycia tła w portretowym trybie wideo Galaxy S23 Ultra. Nie jest jasne, czy wszystkie te ulepszenia ograniczają się tylko do Galaxy S23 Ultra, czy też inne modele z tej serii mają również lepsze filmy portretowe.

Wskazówka ujawniła również, że Galaxy S23 Ultra ma również dobry system zarządzania ciepłem, zapewniający stosunkowo dobrą, zrównoważoną wydajność. Wszystkie modele Galaxy S23, Galaxy S23+ i Galaxy S23 Ultra sprzedawane na całym świecie będą wyposażone w wersję premium Pęknięta wersja procesora Snapdragon 8 Gen 2i będzie nosił nazwę „Snapdragon 8 Gen 2 Mobile Platform for Galaxy”.

Mógłbyś Zamów teraz Galaxy S23 w przedsprzedaży I zdobądź do 100 $ kredytu sklepowego.

SAMSUNGGalaxy S23 Ultra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *