Samsung Galaxy S23 zyskuje jasność i ładowanie baterii

Już tylko miesiąc dzieli nas od Oficjalna reklama Galaxy S23. Tak więc zaczynają pojawiać się potężne przecieki dotyczące nadchodzących telefonów Samsung z wyższej półki. Wczoraj pierwsze oficjalne zdjęcie Galaxy S23+ A Galaxy S23 Ultra wyciekł. Dzisiaj odkryliśmy ekscytujące specyfikacje Galaxy S23.

Dla mnie Wskazówka Ahmed QweiderGalaktyka S23 Galaxy S23+, i Galaxy S23 Ultra Będzie miał ekrany Super AMOLED o jasności 1750 nitów. To mniej niż szczytowa jasność 2000 nitów sugerowana w poprzednim raporcie. Jednak miło jest widzieć, że nawet waniliowy Galaxy S23 ma taką samą obróbkę ekranu, jak warianty Plus i Ultra.

Co więcej, waniliowy Galaxy S23 otrzymuje również zwiększenie pojemności baterii. urządzenie będzie Powiedziało Jest zasilany baterią 3900 mAh, ale nadal jest ograniczony do szybkiego ładowania 25 W. Galaxy S23+ ma również większą pojemność baterii 4700 mAh. Jest to doładowanie baterii 200 mAh dla obu modeli innych niż Ultra. Urządzenie będzie nadal korzystać z możliwości szybkiego ładowania 45 W swojego poprzednika.

Galaxy S23 Ultra jest zasilany baterią o pojemności 5000 mAh i obsługuje szybkie ładowanie 45 W. Ahmed twierdzi również, że wszystkie trzy telefony będą działać z systemem Android 13 One UI 5.1 po wyjęciu z pudełka i będą miały Ulepszone rozwiązanie chłodzące dla lepszej zrównoważonej wydajności. Wszystkie trzy telefony będą również miały podobno 12-megapikselowe aparaty do selfie z podwójnym pikselowym autofokusem.

READ  Activision Blizzard zwalnia personel e-sportowy, ponieważ stoi w obliczu potencjalnie dramatycznych zmian w Overwatch League

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *