Samsung Internet 19.0 beta w końcu zapewnia synchronizację zakładek Chrome

Ostatnia aktualizacja: 23 sierpnia 2022 o 13:24 UTC + 02:00

Mobilna przeglądarka internetowa Samsunga otrzymuje nową aktualizację beta i jest to całkiem duża aktualizacja! z Samsung Internet 19.0 beta, firma wreszcie usuwa jedną z głównych luk w zabezpieczeniach przeglądarki i dodaje nowe opcje synchronizacji zakładek z Google Chrome (komputer). Co więcej, najnowsza wersja beta usprawnia przeglądanie prywatne dzięki ulepszonym inteligentnym narzędziom do zapobiegania śledzeniu i wykrywania phishingu.

Jednym z powodów, dla których wielu użytkowników komputerów PC nie korzysta bardzo często z Internetu Samsung na swoich telefonach i tabletach Galaxy, jest to, że przeglądarka mobilna bardzo utrudnia synchronizację zakładek Google Chrome na całej platformie. Jednak dzięki wersji beta Samsung Internet 19.0 użytkownicy mogą teraz stosunkowo łatwo uzyskiwać dostęp i synchronizować zakładki Chrome na swoim telefonie oraz zakładki internetowe Samsung w przeglądarce Chrome na komputerze PC za pośrednictwem rozszerzenia Samsung Internet Chrome.

Dodatki internetowe Samsung działają teraz w trybie dyskretnym

Oto kolejna bardzo potrzebna zmiana wprowadzona przez Samsung Internet 19.0 beta: Dodatki mogą teraz działać w trybie tajnym. Przed wersją 19.0 dodatki były wyłączane w trybie tajnym, co oznaczało, że internauci musieli wybierać między prywatnością trybu tajnego a bardziej spersonalizowanym doświadczeniem. Teraz użytkownicy mogą mieć jedno i drugie.

Co więcej, Samsung Internet 19.0 beta rozszerza się o kilka inteligentnych ulepszeń przeciwdziałających śledzeniu Wersja 18.0 beta wprowadzone. Według SamsungaA „Trackery stają się coraz bardziej wyrafinowane w unikaniu ujawniania i gromadzenia danych osobowych bez wiedzy lub zgody osoby śledzonej”.

Na szczęście Samsung Internet 19.0 beta może teraz wykrywać domeny, które są w zmowie z tajnymi trackerami, zapewniając lepszą prywatność i bezpieczeństwo. Ponadto nowa internetowa wersja beta usprawnia wykrywanie podobne do phishingu, aby uniemożliwić użytkownikom odwiedzanie fałszywych witryn zaprojektowanych w celu naśladowania legalnych witryn.

READ  iPhone 14 ma być iPhone'em 13S: arcydzieło Steve'a Jobsa osiągnęło szczyt, ale Apple produkuje Max

Oferuj lepszą prywatność i ochronę przed phishingiem

Samsung Internet 19.0 beta dodaje również nową funkcję informacji o prywatności w postaci pliku Kod blokady w pasku adresu. Użytkownicy mogą kliknąć tę ikonę, aby szybko sprawdzić bezpieczeństwo połączenia z odwiedzanymi witrynami, zobaczyć, ile trackerów jest zablokowanych, sprawdzić pliki cookie i uzyskać natychmiastowe uprawnienia dostępu do witryny, kamery i mikrofonu.

I wreszcie, blokerom reklam internetowych Samsung towarzyszy teraz wykres, który pomaga użytkownikom zobrazować, ile reklam jest blokowanych dziennie i tygodniowo.

Nowa wersja beta jest już dostępna w Play Store i Galaxy Store. SAMSUNG Spodziewamy się, że okres testów wersji beta w wersji Internet 19.0 zakończy się w czasie, aby upublicznić ją w czwartym kwartale 2022 roku. Będziemy Was informować na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.