Scarlet Pokemon i Purple Exclusive Edition: do kupienia

Trener Pokemonów jeździ Corydonem w Pokemon Scarlett.

zrzut ekranu: Firma Pokemon

Volpix czy Grolith? Zango czy sefiby? Ponieważ Arceus stworzył świat na swój obraz, Pokemony Fani musieli zmierzyć się z ogromnym wyborem: którą wersję kupić. Ta sytuacja pozostanie na miejscu w najnowszych grach, szkarłatny pokemon A Fioletowy.

Każda generacja gier RPG z polowaniem na potwory firmy Nintendo dzieli listę Pokémonów, a garstka z nich pojawia się w jednej grze, a jednocześnie nie ma zbyt wielu rówieśników (i vice versa). Ta strategia ma sens, choć jest cyniczna. Pokemony Gry zawsze były uruchamiane jako para. Posiadanie niektórych Pokémonów dostępnych w jednej wersji, ale nie w drugiej, prawdopodobnie pobudzi dodatkową sprzedaż. (Nintendo Raporty o sprzedaży dla Pokemony Zabawki zgrupowane razem.) Lub, mniej pesymistycznie, zmusza graczy do rzeczywistego angażowania się i handlu.

Kompania Pokémonów / Kotaku

szkarłatny pokemon A Fioletowy nie inny. Znamy już legendarne Pokémony, które są smokami inspirowanymi motocyklami Croydon i Meridonbył wyłącznie dla karmin A Fioletowy Prosty. Ale w następstwie ogromnego zrzutu wiadomości w tym tygodniu, lista powoli zaczyna się porządkować. Oto ekskluzywna wersja Pokémon znany do tej poryBędziemy nadal aktualizować listę, ponieważ więcej informacji będzie dostępnych w przededniu premiery gry 18 listopada na Switch.


szkarłatny pokemon ekskluzywne

  • Larvitarziemskie jaszczurki typu skalnego, które po raz pierwszy pojawiły się w Pokemon Złoto A srebro.
  • Popitar, rozwój drugiej fazy Larvitara. Unosi się nie bez powodu. Chociaż Pupitar nie został oficjalnie potwierdzony, wymieniamy go, ponieważ wyewoluował z potwierdzonego Pokémona.. (Chociaż jedno zastrzeżenie: In Miecz Pokemona A tarczaSlowpoke, który od kilku dni jest częścią serialu czerwony A niebieskinie może ewoluować Chyba że wybierzesz dodatki.)
  • tyran, ostatni etap serii ewolucji Larvitar. W przeciwieństwie do poprzednich dwóch wydarzeń, Tyrannitar porzuca przynależność do typu ziemskiego i jest typu ciemnego skalistego.
  • kamieniarzytyp skały Miecz Pokemona A tarcza Co, jak sądzę, ma być grą na słynnym Stonehenge w Anglii.
  • żyradonA karminLegendarny pokemon i model okładki.

Pokemon fioletowy ekskluzywne

  • PajeonPokémony typu smoka pojawiły się po raz pierwszy w Pokemony
  • shilgon, drugi etap ewolucji Bagona. To samo rozumowanie, które dotyczy serii Larvitar Evolution, dotyczy również Bagon.
  • Witam, latający Pokémon typu smoka i ostatni etap serii Pajeon Evolution. Niektórzy ludzie (winni postawionych im zarzutów) są przekonani, że Salamis jest najfajniejszym Pokemonem wszechczasów.
  • esquiktóry jest lodowym pingwinem Pokémonem z gigantyczną kostką lodu na twarzy.
  • MeridonA FioletowyLegendarny pokemon i model okładki.

szkarłatny pokemon A Fioletowy Mają zamiar na nowo wyobrazić sobie inne długofalowe aspekty serii. Znajduje się na obszarze zwanym Baldia. Zainspirowany Iberyjskim Półwyspem IberyjskimTe gry są w pełni odblokowane po raz pierwszy w historii serii. Jest kooperacja czterech graczy. Siłownie wróciływ szczególności z jednym liderem Pozostawiając wielu fanów zdezorientowanych seksualnie. I zamiast absurdalnie kontrowersyjnych funkcji, takich jak „Mega Evolution”, niektóre Pokémony są zdolne do czegoś, co nazywa się – to bardzo prawdziwe słowo, nawiasem mówiąc – „terastalizując”, co oznacza, że Okrywają się kryształami Jego typ można zmieniać w podróży.

READ  Starsi pracownicy Apple piszą listy do kierownictwa, rezygnują z powodu powrotu do biura

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.