Scena Black Adam Post-Credits wyciekła w DC

Czarny Adam jest pełen błyskawic

zrzut ekranu: Warner Bros.

Powodzenia na dzisiejszym polu minowym w mediach społecznościowych jako scenie po napisach Kapitał’s czarny Adam Wyciekło nieco ponad tydzień przed premierą filmu 21 października. Kiedy zacząć Warner Bros. Podczas sprzątania słupów wyobrażamy sobie, że skała przygotowuje się do przywrócenia grzmotu.

Jeśli nie obejrzałeś jeszcze kwestionowanego klipu, możesz nie mieć szansy: publikowanie banów przez usunięcie przez Warner Bros. zaczęło czytać: „Te media zostały wyłączone w odpowiedzi na zgłoszenie od właściciela praw autorskich”. w tej sprawie! (io9 skontaktował się ze studiem w celu uzyskania komentarza i zaktualizuje ten post, jeśli otrzymamy odpowiedź).

Jeśli chcesz pozostać w ciemności na temat tego, co się dzieje, nie czytaj dalej i upewnij się, że wszystko jest zablokowane i przefiltrowane czarny AdamDC Comicsi sąsiadujące słowa kluczowe do Rock/Dwayne Johnson na wszystkich Twoich urządzeniach.

A oto drugie ostrzeżenie: jeśli nie chcesz być rozpieszczany czarny AdamScena post-kredytowa, nie czytaj z wyprzedzeniem!

Ostrzeżenie o spoilerze

Honestly it’s the worst-kept secret; the leaked scene just confirms what we already suspected since it was heavily hinted at by Johnson himself at this summer’s San Diego Comic-Con.

And lest we forget, the Scena po napisach DC Uniwersytet SuperBates Skała wyszła jako spotkanie Cosmo z innym psem (także z głosem The Rock) należącym do Black Adama (głos, zgadłeś, The Rock).

Naprawdę, zatelegrafowano, że Superman wróci i na końcu robi czarny Adam. I tak, grał go Henry Cavill, potwierdzając oficjalny powrót członka DCEU, Man of Steel. W scenie pojawia się u boku Czarnego Adama w bardziej nasyconym kolorze, nawiązując do wyglądu klasycznego czerwono-niebiesko-żółtego bohatera. Atmosfera jest wojownicza, gdy Supes wyłania się z zasłony dymu i mówi Czarnemu Adamowi: „Od dawna nikt nie denerwował świata” i rozpoczyna ostatnią rozgrywkę na dużym ekranie.

Zastanawiamy się tylko, czy zostanie wezwany BAvS: Walka o hierarchię władzy. Spodziewaj się wielu kontrowersji i spekulacji na temat kinowej przyszłości stolicy, gdy widzowie na nią spojrzą czarny Adam Od 21 października.


Chcesz więcej wiadomości na temat io9? Sprawdź, kiedy można się spodziewać najnowszych podziwiać A Gwiezdne Wojny Wydania, co dalej DC Universe w filmie i telewizjiI wszystko, co chcesz o nim wiedzieć Smoczy Dom A Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy.

READ  James Patterson przeprasza za stwierdzenie, że biali pisarze spotykają się z „formą rasizmu”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.