Sean O’Malley zmierzy się z byłym mistrzem wagi koguciej Peterem Yanem na UFC 280 22 października w Abu Zabi

Sean O’Malley Robi duży krok w swojej następnej walce, Zapowiedź Ryanowi Clarkowi z ESPN W środę zmierzy się z byłym mistrzem wagi koguciej Piotr Jang w UFC 280 22 października w Abu Dhabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

O’Malley (15-1 1 NC), jeden z najbardziej utalentowanych kandydatów w sporcie, walczył w dowolnych rozgrywkach na UFC 276 przeciwko Pedro Munhos W wyniku przerwania leczenia z powodu mrowienia w oku ostatecznie potwierdzono otarcie rogówki. 27-latek z Glendale w Arizonie walczy 7-1 z jednym NC w UFC.

„Dostaję walkę, której chciałem i walkę, którą chcieli ludzie” – powiedział O’Malley Clarkowi. „Moim zdaniem Peter jest obecnie pretendentem numer jeden. To prawie 1-1 przeciwko Aljo (Aljamin Sterling) … można uznać za bohatera. …Wychodzenie tam i walka z facetem takim jak Peter jest ekscytujące, motywujące i jest to obecnie największa walka w dywizji koguciej.

Yan (16-3, 8-2 UFC), 29 lat, przegrał ze Sterlingiem na gali UFC 273 w kwietniu w rewanżu o tytuł wagi koguciej. Jego boks jest jednym z najlepszych w tym sporcie i będzie sprawdzianem dla O’Malleya, który jeszcze nie zmierzył się z napastnikiem swojego kalibru.

Yan zajmuje drugie miejsce w wadze koguciej według ESPN. O’Malley Bez kategorii.

Lekki tytuł rozgrywki między Charles Oliveira (33-8) i obawia się islamu (22-1) przebije kartę z 22 października.

READ  Finał Pucharu Stanleya 2022 – Czy Avs mogą wygrać na lodzie u siebie? Recenzja tego, co byłoby 5. grą playoff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.