Sędzia Chris Rooney złamał mowę przed meczem Rangers Lightning

We wtorek sezon Rangers zaczął się dziwnie.

Zanim Artykuł wstępny Rangers Lightning w MSG – Pierwszy mecz sezonu w USA – sędzia weteran, Chris Rooney, wygłosił niezręczną mowę powitalną, zanim upuścił płytę, która była NHL Twitter w histerii.

„Witamy naszych wspaniałych graczy i wspaniałych fanów w dniu otwarcia sezonu zasadniczego 2022-23” – powiedział Rooney, stojąc na lodowisku. „Co jest lepsze niż to? Powodzenia wszystkim graczom. Miejmy wspaniały sezon.”

Gracze z obu drużyn stali niezręcznie na lodzie, dopóki Rooney nie upuścił dysku. Niezwykły improwizowany moment był niezapomnianym początkiem sezonu 2022-23.

„Wszystko w tym jest śmieszne” Jedna osoba napisała na Twitterze. W nijakim wydaniu „co jest lepsze niż to”, nawet Chris Rooney został opisany jako jeden z najlepszych graczy w lidze. NHL powraca”.

Sędzia NHL Chris Rooney wygłasza przemówienie powitalne przed meczem Rangers-Lightning w Madison Square Garden 11 października 2022 r.
Świergot

„Nie mogę uwierzyć, że zmusili Chrisa Rooneya do tego” Ktoś inny napisał na Twitterze. „Umarłbym, gdybym miał pozbyć się stawienia czoła lolowi”.

Jedna osoba Powiedział Że mieli „pośrednie zakłopotanie” Rooneya podczas jego przemówienia.

Innym podobało się przemówienie Ronniego, zanim wpadli z jedną osobą Świergot„Muszę wysłuchać myśli Chrisa Rooneya przed każdą konfrontacją”.

Sędzia Chris Rooney kieruje meczem pomiędzy Chicago Blackhawks i Vegas Golden Knights w T-Mobile Arena 10 grudnia 2019 r. w Las Vegas w stanie Nevada.

Sędzia Chris Rooney kieruje meczem pomiędzy Chicago Blackhawks i Vegas Golden Knights w T-Mobile Arena 10 grudnia 2019 r. w Las Vegas w stanie Nevada.


Sędzia Chris Rooney ogłasza telefon podczas drugiego meczu finałów Pucharu Stanleya 2019 pomiędzy Boston Bruins i St. Louis Blues 29 maja 2019 r. w TD Garden w Bostonie w stanie Massachusetts.


Nie jest jasne, jak doszło do przemówienia Rooneya.

Rangers pokonali Lightning 3-1 w wyczekiwanym rewanżu finałów Konferencji Wschodniej 2021-22. Rangers odwiedzają Minnesota Wild w czwartek.

READ  Źródło mówi, że Bucs LB Shaquil Barrett wyszedł na sezon z rozerwanym Achillesem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.