Shah Rukh Khan i Deepika Padukone zgarnęli 70 crore w Dzień Republiki!

Shahrukh Khani Deepika Padukone i Jana Abrahama Gwiazda Pathan pędzi do przodu w kasie i jak! Po zarejestrowaniu ogromnej światowej kolekcji weekendowej o wartości 100 crore pierwszego dnia, drugiego dnia film odnotował ogromny wzrost.
Zobacz też: Recenzja filmu Pathaan: Zabawny, anarchiczny i dziwaczny, wciągający globalny thriller szpiegowski

„Pathan” zarobił swoje pieniądze w weekend Dnia Republiki i odniósł pozytywny sukces, a kasy fiskalne głośno brzęczały w kasie. Film dodał do sumy 70 crore netto drugiego dnia w języku hindi. Rozwój „Pathaan” był historyczny, a kinowy szał odbił się szerokim echem w kinach. Całkowity obrót „Pathaan” w ciągu dwóch dni wynosi obecnie 125 crore netto Rs, donosi boxofficeindia. Film w ciągu dwóch dni dorównał partyturą dubbingowanym wersjom „KGF 2” i „Bahubali – The Conclusion”. Na południu Pathan zarobił 1,22 crore netto z obwodu Kerala, podczas gdy rynki Nizam / Andhra i Mysore również miały pozytywny wpływ na sumę.
Przed wydaniem „Pathaan” wywołał kontrowersje wokół przeboju „Besharam Rang”, a wielu protestowało przeciwko szafranowemu bikini Deepiki. Chwaląc aktorkę za jej szybkie ruchy taneczne w piosence, SRK powiedział: „Potrzebujesz kogoś o posturze Deepiki, aby móc wykonać sekwencję piosenki, taką jak Becharam Raang, a potem, wiesz, być w stanie wykonać ruch, gdy ona bierze faceta, ciągnie go do siebie i uderza go, jest wystarczająco silna”. By to zrobić. Tego rodzaju mieszankę można osiągnąć tylko z kimś takim jak Deepika Padukone. Jak na bohaterkę akcji, można powiedzieć, jest dość wielowarstwową postacią. ”

Wyreżyserowany przez Siddhartha Ananda Pathaan przedstawia Johna Abrahama jako antagonistę, a Deepika i SRK łączą siły jako agenci szpiegowscy. Kamea Salmana Khana w filmie jako Tygrys Był również szeroko chwalony przez fanów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *