Shahrukh, Salman Khan, Deepika Ranveer, Aishwarya Aaradhya

Przebłysk gwiazd na przyjęciu Ambaniego.

Nowe Delhi:

Żadna impreza Ambani nie była kompletna bez mnóstwa gwiazd, a czwartkowa impreza nie była inna. Okazja – przyjęcie zaręczynowe Anant Ambani i Radhiki Merchant. Na liście gości znaleźli się bollywoodzcy A. Shahrukh Khan opuścił sesję zdjęciową. Jednak gwiazda została kliknięta po wejściu na salę. Żona Shah Rukha Khana, Gauri, i jego syn Aryan radośnie pozowali przed kamerami ustawionymi na miejscu. Plusem Salmana Khana na przyjęciu była jego siostrzenica Alizeh Agnihotri. Bachchan jest grana przez Aishwaryę Rai Bachchan i jej córkę Aaradhyę. Amitabh Bachchan, który jest w Rijadzie na ważnej imprezie piłkarskiej, był MIA z bash. Para gwiazd, Ranveer Singh i Deepika Padukone, zaprezentowała swoje świąteczne stroje. Przybyła Katrina Kaif bez męża Vicky’ego Kaushala.

Zobacz zdjęcia gości tutaj:

003vi0fo

Sfilmował Shahrukha Khana przybywającego na miejsce.

Topkf 9m8

Salman Khan ze swoją siostrzenicą Alizeh.

fioveglg

Gauri Khan z synem Aryanem na przyjęciu.

ha04bjpo

Ranveer Singh z Deepiką Padukone na przyjęciu.

ij5j3cr

Aishwarya Rai Bachchan z córką Aaradhyą.

Większość aktorek wystąpiła w bieli. Katrina Kaif wyglądała oszałamiająco w bieli iskra Usiadł. Podobną paletę wybrały Ananya Panday i Sara Ali Khan. Podobnie jak Khushi Kapoor, który uczestniczył w przyjęciu z siostrą Jhanvi. Janhvi dodała odrobinę blasku przyjęciu w zdobionej sukni Linga. Siostra była ze mną.

24aocpv8

Impreza Katriny Kaif.

ikn6qi38

Sara Ali Khan na imprezie.

cassvvl

Jhanvi i Khushi Kapoor na przyjęciu.

Ananya Panday z Arjunem Kapoorem i Orhanem Outramanim na imprezie.

hokj5g2o

Ananya Panday z Arjunem Kapoorem i Orhanem.

Innymi ważnymi gośćmi na przyjęciu Ambani byli Akshay Kumar, John Abraham, który był prawdopodobnie jedyną gwiazdą, która pojawiła się na przyjęciu w swobodnym stroju i tenisówkach. Stanął jednak przed kamerami. Karan Johar jest również kliknięty na wielkiej imprezie.

cmkclek

Jan Abraham na przyjęciu.

4s9p8au8

Karan Johar na imprezie.

Varun Dhawan i jego żona Natasha Dalal uczestniczyli razem w przyjęciu. Neetu Kapoor został sfotografowany na imprezie ze swoim siostrzeńcem Armaanem Jainem i żoną Anisą Malhotrą. Syn Neetu Kapoor, Ranbir i synowa Alia Bhatt, którzy zostali kliknięci na przyjęciu przedślubnym Anant Ambani i Radhiki Merchant w zeszłym miesiącu, zniknęli z postu.

i3smdveo

Varun Dhawan i Natasha Dalal na przyjęciu.

35c3aado

Neetu Kapoor z Armaanem Jainem i Anisą Malhotrą

Reżyser i była żona Aamira Khana, Kiran Rao, oraz piosenkarka Shreya Ghoshal byli jednymi z pierwszych gości na przyjęciu zaręczynowym Anant Ambani i Radhiki Merchant.

5knfphq

Kiran Rao na imprezie.

o754b8vo

Shreya Ghoshal na imprezie.

Anant jest synem Mukesha i Nity Ambani. Radhika Merchant jest córką przemysłowca Virena Merchanta. Rodziny ogłosiły w 2019 roku, że Anant i Radhika biorą ślub.

Polecane wideo dnia

W serialu Mission Majnu występują Sidharth Malhotra i Rashmika Mandanna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.