She-Hulk: Lawyer in Law Review: The Lean, Green i Weird Valley Machine

Sama She-Hulk nie jest telepatyczna, ale Disney Plus She-Hulk: Adwokat wie dokładnie, o czym myślałeś, kiedy byłeś Po raz pierwszy zobaczyłem bohaterkę posągu w całej jej nadprzyrodzonej chwale w efektach wizualnychA Docenia wszelkie opinie. Podczas gdy Silna kobietaJego częste wypady w niesamowitą dolinę są niezaprzeczalnym znakiem niedoskonałych warunków, w których powstały efekty wizualne, a serial jako całość jest zaskakująco odświeżającym spojrzeniem na studia postaci Marvela na małym ekranie – doświadczenie, które wydaje się być prekursorem do czegoś nowego jeszcze bardzo przysługa.

Po kilku etapach wypełnionych pochodzeniem serii bohaterów, takich jak nieostrożny A Księżycowy rycerz co stopniowo prowokowało, jak straż honorowa stała się nadczłowiekiem, She-Hulk: Adwokat Zmienia wszystko, natychmiast wrzucając cię w głęboki koniec życia Jennifer Walters (Tatiana Maslany) bez ostrzeżenia. Podobnie jak jego odpowiednik w komiksie, Silna kobietaJane jest bardzo utalentowaną, ale patologicznie nieśmiałą prawniczką, której cały świat zostaje zburzony przez dziwny wypadek, który pozostawia ją z grupą nadprzyrodzonych mocy, bardzo podobnych do jej kolosalnego kuzyna Bruce’a Bannera (Mark Ruffalo).

Bystry Hulk i She-Hulk medytują razem na wyspie.
Zdjęcie: Marvel Studios

The dokładnie Okoliczności, w których Jen budzi się z MCU – Maslany zwykle gra myszką z łatwością w środku – są super potężne, ponad stopę wyższe, a uderzający odcień zieleni różni się nieco od sposobu, w jaki pojawia się w komiksach. Ale jest wystarczająco dużo bitów z materiału źródłowego, aby to wyjaśnić Silna kobietaDoskonale zdaje sobie sprawę ze swojego absurdu, a serial chce, abyś podzielił się jego żartami na swój temat. Niemal od chwili, gdy Jennifer wystąpiła, już rozbija czwartą ścianę, by nalegać Silna kobieta To nie jest dokładnie pokaz superbohaterów i nic w jej życiu nie powinno się zmienić, nawet z nowo odkrytymi mocami Hulka, ponieważ zawsze ma pełną kontrolę.

To oczywiście nie może być dalsze od prawdy i Silna kobietaKilka pierwszych odcinków to w dużej mierze komiczne studium tego, co dzieje się ze zwykłą osobą, która nagle staje się „ulepszoną jednostką” w MCU. Ale zamiast po prostu wrabiać Jennifer w kolejną bohaterkę, zastanawiając się, kto musi się spełnić, zanim przyjmie kryptonim i założy kostium, Silna kobieta Przedstawia jej niechęć do bycia znanym jako coś kluczowego dla zrozumienia jej tożsamości. Jennifer woli walczyć na sali sądowej u boku swojej doradczyni prawnej Nikki Ramos (Ginger Gonzaga), gdy dowiaduje się, że mogą wykorzystać swoją prawniczą pomysłowość do zmiany życia w sposób, w jaki żaden z Avengersów nigdy nie był w stanie. Co ważniejsze, Jane nie jest tak naprawdę zainteresowana byciem superbohaterką, chociaż tego oczekuje od niej cały świat i jej własny program telewizyjny.

Bardziej niż którykolwiek z znanych bohaterów lub złoczyńców Jane spotyka się zawodowo, to zarządzanie wyobrażeniami ludzi na temat tego, kim i czym jest, sprawia jej największy problem wszechczasów. Silna kobietaPierwszy sezon. Niezależnie od tego, czy ma do czynienia ze swoimi seksistowskimi współpracownikami, czy też ze swoim dobrym kuzynem, rzadko kto naprawdę ufa życiu Jennifer. do niej Umiejętność podejmowania mądrych decyzji. Ale tak nie jest, gdy jest w formie She-Hulk, i chociaż ten podwójny standard, co zrozumiałe, wkurza Jane, kiedy zaczyna używać tego na swoją korzyść Silna kobieta To naprawdę zaczyna się poprawiać.

Tim Roth siedzący w szklanym pojemniku, siedzący na krześle, ubrany w elegancki więzienny mundur.

Tim Roth jako Emile Blonsky, The Abomination.
Zdjęcie: Marvel Studios

w każdym razie Silna kobieta’Zdecydowanie Jin Sprzymierzeniec McBeala-Prawdopodobnie „The Advocate Show” to także jedna z bardziej szczegółowych prób Marvela, aby powiązać ze sobą różne części swojego wieloświata, aby przypomnieć, że wiele z tych postaci z różnych filmów i seriali w pewnym sensie się zna. Jako Najwyższy Czarodziej Ziemi, ma się rozumieć, że Wong (Benedict Wong) może zaprosić She-Hulk do delikatnych spraw, które wymagają zrozumienia ludzkich praw i jego obecności w radca prawny Dodaje serii wyraźnego wyczucia czasu.

Podobnie jak Wong, obrzydliwość Tima Rotha powraca, aby przypomnieć widzom Ostatnie duże filmy Marvela, w których był I pomóc Silna kobieta Zagłębianie się w szczegóły wszechświata, którego akcja toczy się jako mocno nerdowa i nieco niechlujna komedia prawnicza. Chociaż moc gwiazdy Silna kobietaGwiazdy gości zmieniają się z tygodnia na tydzień, a każdy z własnych wątków podrzędnych, program znajduje różne sposoby, aby MCU czuło się, jakby żyło w miejscu, które niezliczone osoby chciały ostatnio powrócić do życia. Pomimo absurdalności wielu jej problemów i klientów, Jane robi to, co robi, aby służyć jako siła na rzecz sprawiedliwości na świecie, i Silna kobieta Prowadzi z przekonaniem, że ludzie tacy jak ona są dokładnie tym, czego społeczeństwo potrzebuje w czasach kryzysu.

Kiedy She-Hulk: AdwokatMocny w trybie komediowym i odtwarzający wpływ komiksów Johna Byrne’a i Dana Sloota lub podkreślający znaczenie odwyku nad więzieniem, serial wydaje się być w bardzo dobrym miejscu. Ale w chwilach, w których Silna kobieta Przy próbie zmiany biegów łańcuch czasami trochę się zahacza, prawie jakby pamiętał, jak bardzo próbował zrobić i co go przerażało.

Zdjęcie: Marvel Studios

Podobnie to samo poczucie paniki pojawia się w wielu krajach She-Hulk: AdwokatBardziej złożone technicznie sceny pokazują Jane w postaci ogromnego, intrygującego Hulka, który wygląda bardziej jak Maslany niż Smart Hulk Ruffalo. Nie można zaprzeczyć, że ogrom pracy włożono w stworzenie lub nie najbardziej fascynującego modelu She-Hulk. Ale nie można też zignorować metody wyłączanie Animowane migawki postaci są zwykle takie, zwłaszcza gdy serial zwraca uwagę na jej luksusowe, ale często rozpraszające włosy. metoda w ludziach Radzenie sobie z Meduzą.

Patrząc na to, ile jest bardziej spójne Silna kobietaBędąc w stanie uzyskać wizualizacje postaci takich jak Smart Hulk i Abomination, które nie były nowe w MCU, ma sens, że Marvel zamierza ulepszyć swoje podejście She-Hulk, ponieważ nadal pojawia się w kolejnych projektach. Nawet jeśli tak jest, nadal dziwnie jest widzieć, jak She-Hulk wielokrotnie upada na twarz najpierw w niesamowitej dolinie w swoim programie telewizyjnym, gdy Marvel musiał znać ryzyko związane z budowaniem z nią całej serii wokół postaci CGI głos. Będzie musiał zostać zdubbingowany podczas postprodukcji. Co zaskakujące, miksowanie dźwięku zarówno w She-Hulk, jak i Smart Hulk przeskakuje bardziej niż skłonność postaci do czytania (wizualnie) kreskówkowo, niż prawdopodobnie zamierza Marvel.

Indywidualnie żaden z Silna kobietaJego wady uniemożliwiają mu oglądanie, a kiedy wszyscy pracują razem, serial jest w stanie go zdobyć, polegając na jego poczuciu humoru i umiejętności śmiania się z samego siebie. Podczas gdy Jen może potrzebować nowego planu gry, jeśli i kiedy wskoczy do filmów Marvela, She-Hulk: AdwokatObsługa siniaka działa dobrze na małym ekranie i prawie na pewno będzie jednym z najbardziej inspirujących wpisów w fazie 4.

She-Hulk: Adwokat Stars Jamila Jameel również będzie miała premierę 18 sierpnia.

READ  Obi-Wan Kenobi, odcinek 4 zawiera upadłe jajko wielkanocne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *