Sklep internetowy Apple jest obecnie niedostępny w USA, szczegóły nie są jasne

Sklep internetowy Apple jest obecnie niedostępny dla klientów w USA, a symbol zastępczy mówi, że firma „wprowadza aktualizacje” na swojej stronie internetowej. Jednak przyczyny tego nie są w tym momencie jasne.

Modernizacja: Witryna została przywrócona do trybu online – a Apple pokazuje teraz plik Karta podarunkowa o wartości 50 USD dla nowych nabywców Apple TV. Możesz przeczytać oryginalny artykuł poniżej.

Apple nie podaje szczegółów na temat tych aktualizacji, które pojawią się w sklepie internetowym Apple, ale jednym z możliwych powodów jest rozpoczęcie przedsprzedaży M2 MacBook Air. Przed wprowadzeniem do sprzedaży nowych produktów firma zazwyczaj przechodzi w tryb offline. Co ciekawe, premiery nowych produktów często mają miejsce w piątki.

Nowa MacBooka Air M2 Został ogłoszony na WWDC 2022 w czerwcu, ale Apple powiedział, że trafi do sklepów w lipcu. a ostatni raport Twierdził, że sprzedaż nowej generacji MacBooka Air ma rozpocząć się 15 lipca, ale zamówienia w przedsprzedaży prawdopodobnie rozpoczną się wcześniej. Nowy 13-calowy MacBook Pro wyposażony również w chip M2, Przybył do sklepów w zeszłym tygodniu.

Nie ma żadnych plotek o kolejnych nowościach w najbliższej przyszłości. Jak zauważył A 9to5Mac czytelnikSklep Apple Online Store został wyłączony w zeszłym roku, na tydzień przed zamówieniami w przedsprzedaży nowego iPada Pro M1. Oczywiście te aktualizacje Apple Online Store mogą być również wewnętrznymi ulepszeniami witryny, a nie nowymi produktami. Dowiemy się na pewno dopiero po ponownym uruchomieniu witryny.

Należy zauważyć, że w tej chwili dostępny jest tylko plik Internetowy sklep Apple w USA jest na dole. W innych krajach klienci nadal mogą uzyskać dostęp do Apple Store za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej i aplikacji. Możesz uzyskać dostęp do Apple Store tutaj Kiedy wróci.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej informacji o Apple:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *