Slack ma problemy z powiadomieniami, ładowaniem wątków i kanałów

Jeśli w czwartek napotkasz problemy ze Slackiem, nie jesteś sam – przez większość dnia, Strona stanu usługi Wspomniałeś, że „coś jest nie tak” z wiadomościami, aplikacjami, integracjami, interfejsami API i komunikacją. Problemy, które wydają się wpływać na wątki, kanały, powiadomienia i wiadomości grupowe, utrzymywały się przez prawie cały dzień pracy, począwszy od godziny 9:40 czasu wschodnioamerykańskiego dziś rano i zostały oznaczone jako rozwiązane około godziny 17:40.

tutaj w krawędź, problemy przejawiały się różnie dla różnych osób; Jeden z moich współpracowników opisał Slacka jako „zabawny przez cały poranek”, odnotowując problemy w szczególności z wątkami, podczas gdy inny wspomniał, że ich powiadomienia nie wyświetlały się poprawnie, a wątki ładowały się losowo. Dla mnie aplikacja czasami zawiesza się, gdy próbuję załadować kanał i pozwala mi przewijać tylko określoną ilość; Aplikacja wyrzuciła mnie również z ekranu wątków, gdy próbowałem napisać odpowiedź, a następnie pokazała tylko wątki sprzed kilku godzin, kiedy wróciłem. Inny kolega poinformował, że ich gwintowany ekran jest całkowicie zepsuty. Wieczorem wszystko wróciło do normy.

Około godz. robi to naprawić. Strona awarii mówi, że powinieneś ponownie załadować Slack, jeśli nadal masz problemy, używając skrótu klawiaturowego Command + Shift + R na Macu lub Ctrl + Shift + R na Windows i Linux.

Chociaż te problemy były irytujące, nie były tak destrukcyjne, jak całkowita awaria Slacka. To może być powód, dla którego na Twitterze nie mówi się zbyt wiele na ten temat i dlaczego istnieje Stosunkowo mało zgłoszeń na Downdetector.com. Ale nie, nie wyobrażasz sobie, że coś jest nie tak; Mam nadzieję, że Slack wkrótce wszystko wyjaśni.

Aktualizacja 13 października o 17:18 czasu wschodniego: Zaktualizowano, aby zauważyć, że Slack wprowadza poprawkę problemu z ekranem wątku i ma ulepszone powiadomienia i bezpośrednie wiadomości.

Aktualizacja 13 października, godz. 18:22 ET: Zaktualizowano o instrukcje, jak ponownie załadować Slack, jeśli nadal masz problemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.