SNK ujawnia nadchodzącą nową grę Fatal Fury / GarouPo finałowym King of Fighters Evo 2022 15 SNK Aktorzy weszli na scenę, aby ujawnić, że nowy Fatal Fury / Garou Mark z Wilków świeci na zielono.

Minęło ponad 20 lat, odkąd pierwszy Garou Mark of the Wolves został wprowadzony w 1999 roku. Sprawdź zwiastun poniżej.

Teaser trwa tylko 30 sekund, w tym czasie widzimy kilka widoków ciemnego pejzażu miejskiego z tajemniczymi kształtami w tle. W końcu otrzymujemy znajomą twarz jako Rock Howard, syn Geese Howard, pasierb Terry’ego Bogarda i główny bohater pierwszej gry Garou, stojący tyłem do nas.


Fatal Fury i King of Fighters dzielą kosmos i przez lata stanowili swego rodzaju odpowiednik w ewolucji bijatyki SNK. Wszystko zaczęło się od gry o nazwie Fatal Fury w 1991 roku, w której w latach 90. pojawiło się około 10 dodatków w postaci sequeli i głównych aktualizacji.


Seria King of Fighters również rozpoczęła się w latach 90. wraz z pierwszym solo w 1994 roku. King of Fighters okazał się najbardziej godną uwagi serią z ciągłym wsparciem, rozwojem i nowymi pozycjami od samego początku.


Fatal Fury ostatecznie doczekało się tytułu o nazwie Garou: Mark of the Wolves w 1999 roku. Mark of the Wolves dokonał znaczącego odejścia od dwóch poprzednio używanych etapów samolotów, wprowadzając nowe mechanizmy, takie jak „Tactical Offense Position” i Just Defend Systems.


Oznaczałoby to koniec rozwoju Fatal Fury, ponieważ SNK od tego czasu wyprodukował tylko tytuły King of Fighters, ale teraz wiemy, że są plany, aby to zmienić.

READ  Nowe gry na PS5 i PS4 w tym tygodniu (od 4 lipca do 10 lipca) — przewodnik


Było już bulgotanie i dowód na to SNK pracuje nad drugim tytułem Garou Przez lata, ale nic, oczywiście, jeszcze się nie opłaciło.


Chociaż SNK w ogóle nie podało zbyt wielu szczegółów (takich jak okno wydania lub lista platform, na których będzie pokazywane), w końcu otrzymamy drugi wpis dla Garou. Sprawdź żart tutaj:
Fragment ujawniający zawiera kilka interesujących linijek tekstu, w tym „Miasto legend wciąż oddycha”, „Głodne wilki wracają na grasowanie” i „Nowy los ukryty w ciemności”.


Co sądzisz o tym objawieniu, które zajęło ponad dwie dekady? Zapraszam do dzielenia się szumem, nadziejami i wszelkimi założeniami, które myślicie, że zobaczymy, gdy pojawi się ten ekscytujący nowy wpis Fatal Fury / Garou.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.