SNL: Pete Davidson żartuje z zaręczyn Kanye Westa i Ariany Grande w swoim ostatnim odcinku

Pete Davidson żartował z Kanye Westa i jego zaręczyn z Arianą Grande na końcu Sobotnia noc na żywo epizod.

Dołącz do Davidsona SNL w 2014 roku w wieku 20 lat, co uczyniło go jednym z najmłodszych artystów biorących udział w pięciodziesięcioletniej historii galerii.

Przed końcem sezonu wyemitowany w sobotę (21 maja) Davidson Udostępnij emocjonalny post na Instagramie Zwracam uwagę, że dzisiejszy odcinek będzie ostatnim.

Pojawiając się u boku Colina Josta w sekcji weekendowej aktualizacji programu, Davidson żartował ze swojego czasu w serialu i jego „dziwnego” roku w oczach opinii publicznej.

W swoich uwagach wstępnych 28-latek odniósł się do swojego związku z Kim Kardashian i swojej szeroko nagłośnionej kłótni z byłym mężem Kanye Westem.

Cześć Colin i [Michael] „Che i miliony ludzi patrzą tylko po to, żeby zobaczyć, czy przyprowadzę Kanye” – powiedział Davidson.

„Nigdy nie wyobrażałem sobie, że to będzie moje życie” – powiedział. „Spójrz na mnie, kiedy tu zaczynałem. W tamtym czasie byłem tylko chudym dzieckiem i nikt nie wiedział, jaką rasą jestem. Teraz wszyscy wiedzą, że jestem biały, ponieważ odniosłem taki sukces, podczas gdy prawie nie chodzę do pracy. „

Kiedy Jost zapytał go, czy „oficjalnie odchodzi”, Davidson zażartował: „Tak, stary, Lorne”. [Michaels] Przez pomyłkę dał mi skarpetkę, więc jestem wolna.”

W dalszej części segmentu Davidson powiedział, że będzie mu brakowało showrunnera Michaelsa, dodając, że producent „zawsze daje najlepszą radę”.

Możesz uzyskać dostęp do nieograniczonego przesyłania strumieniowego filmów i programów telewizyjnych dzięki Amazon Prime Video Zarejestruj się teraz, aby otrzymać bezpłatny 30-dniowy okres próbny

Udział

Datowany Davidson i Grande w 2018 roku

(Getty Images dla MTV)

„Nigdy tego nie zapomnę. Zadzwoniłem do niego, kiedy się zaręczyłem, i powiedziałem: „Lauren, właśnie zaręczyłem się z Arianą Grande po dwóch tygodniach randkowania”, a on powiedział: „Och, trzymaj się drogie życie!”

Davidson przypomniał sobie wtedy swoje pierwsze przesłuchanie do programu, kiedy „spojrzał mi prosto w oczy” i powiedział mu: „Nie sądzę, że dobrze pasujesz do tego programu, więc zepsujmy to razem”.

Dokumenty Davidsona SNL Wraz z członkami obsady Kate McKinnon, Eddie Bryant i Kyle Mooney.

READ  Kourtney Kardashian i Travis Parker rozwijają się w obliczu obaw związanych ze śladem węglowym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *