Solange Knowles wygląda szykownie w dwurzędowym garniturze podczas gali New York Ballet Couture Awards jesień 2022

Solange Knowles wygląda szykownie w dwurzędowym garniturze podczas New York City Couture jesienią 2022 roku… po tym, jak została drugą czarną kobietą, która nagrała balet dla organizacji.

Solange Knowles była gotowa do działania, kiedy w środę wieczorem przybyła na galę mody jesień 2022 w Nowym Jorku.

36-letnia muzyk i kompozytorka uśmiechała się dumnie, idąc do teatru Davida H. Kocha w Lincoln Center, mając na sobie elegancki dwurzędowy garnitur.

Solange była jednym z gości honorowych tego wydarzenia, pisząc muzykę do utworu otwierającego ceremonię, co czyniło ją drugą czarną kobietą, która skomponowała dla New York City Ballet.

Gość honorowy: 36-letnia Solange Knowles zaczęła olśniewać od ucha do ucha, gdy przybyła na jesienną galę mody w Nowym Jorku, gdzie w środę wystąpiła ze swoim zespołem baletowym.

Solange wyglądała bez wysiłku szykownie w swoim granatowym garniturze, który miał białą poszetkę i wbudowane białe rękawy, które sięgały do ​​daszków, chociaż pod marynarką wydawała się być topless.

Połączyła obszerną kurtkę, która luźno wisiała na jej upiększonej sylwetce, z luźnymi, prawie sięgającymi podłogi niebieskimi spodniami.

Siostra Beyoncé Knowles utrzymała motyw męskiej garderoby dzięki swoim butom, które miały czarną szpilkę ozdobioną z przodu jak czarne oksfordy.

READ  Wiejska noc z Issą Lopez i Barrym Jenkinsem - termin

Uzupełniła swój wygląd intrygującą czarną torebką w kształcie jajka, która ma na dole małe metalowe guziki, które pozwalają jej usiąść prosto.

Blue Mood: Solange wyglądała bez wysiłku elegancko, gdy szła w swoim granatowym garniturze, który zawierał białą chusteczkę kieszonkową i białe wbudowane rękawy, chociaż wyglądała topless pod kurtką.

W tym punkcie: sparowała go z workowatymi niebieskimi spodniami

Blue Mood: Solange wyglądała bez wysiłku elegancko, gdy szła w swoim granatowym garniturze, który zawierał białą chusteczkę kieszonkową i białe wbudowane rękawy, chociaż wyglądała topless pod kurtką. Połączyła go z luźnymi niebieskimi spodniami

Przybity: Siostra Beyoncé Knowles utrzymała modę na modę męską dzięki swoim butom, które miały czarne szpilki stylizowane z przodu jak czarne oksfordy

Przybity: Siostra Beyoncé Knowles utrzymała modę na modę męską dzięki swoim butom, które miały czarne szpilki stylizowane z przodu jak czarne oksfordy

Solange dodała blasku swojemu wyglądowi kolczykami wykonanymi z kilku różnych rozmiarów kółek, a także naszyjnikiem wysadzanym klejnotami.

Uzupełniła swój wygląd wspaniałymi kruczymi warkoczami związanymi wysoko i spływającymi po plecach.

Piosenkarka „Don’t Touch My Hair” jest drugą czarnoskórą kobietą, która skomponowała dla New York City Ballet, po Lido Pimenta jako pierwsza w 2021 roku z kompozycją „The Sky Holds”, zgodnie z oświadczeniem organizacji złożonym do CBS.

Solange podzieliła się wiadomością, że jej wynik został wybrany na imprezę w zeszłym miesiącu w mediach społecznościowych.

Balet będzie miał wiele przedstawień w październiku, a następnie w maju 2023 r.

Swoją muzykę projektuje Gianna Raisen, która w 2017 roku została najmłodszą osobą – mając 18 lat – do choreografii czcigodnego baletu, według afisz teatralny.

Długie włosy, nie zawracaj sobie głowy: uzupełniła swój wygląd wspaniałymi kruczymi warkoczami związanymi wysoko i spływającymi po plecach.

Długie włosy, nie zawracaj sobie głowy: uzupełniła swój wygląd wspaniałymi kruczymi warkoczami związanymi wysoko i spływającymi po plecach.

Honor: Solange podzieliła się wiadomością, że jej wynik został wybrany na imprezę w zeszłym miesiącu w mediach społecznościowych.  Jest dopiero drugą czarną kobietą, która skomponowała dla szacownego baletu

Honor: Solange podzieliła się wiadomością, że jej wynik został wybrany na imprezę w zeszłym miesiącu w mediach społecznościowych. Jest dopiero drugą czarną kobietą, która skomponowała dla szacownego baletu

Solange wyglądała, jakby była w siódmym niebie w krótkim klipie nakręconym z wnętrza jej samochodu w drodze na balet.

Szła od ucha do ucha, śpiewając do chóru „Kiedy cię widzę” Fantazji Parrino.

READ  Brytyjczycy się cieszą, Meghan Markle nie pojawi się na koronacji króla Karola

Później dołączyła zdjęcie zatłoczonej publiczności w Lincoln Center, a także zdjęcie jej świetlistej partytury z szybu orkiestrowego.

Ostatnim studyjnym albumem Solange był dobrze przyjęty przez krytykę album When I Get Home, wydany w 2019 roku.

So Excited: Solange wyglądała, jakby była w siódmym niebie w krótkim klipie nakręconym z wnętrza jej samochodu w drodze na balet.  Szła od ucha do ucha, śpiewając do chóru Fantasia Parino When I See You

So Excited: Solange wyglądała, jakby była w siódmym niebie w krótkim klipie nakręconym z wnętrza jej samochodu w drodze na balet. Szła od ucha do ucha, śpiewając do chóru Fantasia Parino When I See You

Silne żądanie: Później dołączyła zdjęcie zatłoczonego tłumu w Lincoln Center

Silne żądanie: Później dołączyła zdjęcie zatłoczonego tłumu w Lincoln Center

Gdzie: Zrobiłem też zdjęcie świetlistej partytury z szybu orkiestrowego

Gdzie: Zrobiłem też zdjęcie świetlistej partytury z szybu orkiestrowego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *