Spadek kontraktów terminowych Dow: wzrost na rynku napotyka opór, gdy stopy kapitalizacji rosną; Snap snorkeling

Kontrakty terminowe Dow spadły z dnia na dzień, podobnie jak kontrakty terminowe na S&P 500 i kontrakty terminowe Nasdaq. Próba byka na giełdzie rozpoczęła się w czwartek mocno, ale zrezygnowała ze wzrostów, napotykając główny opór, ponieważ rentowności obligacji skarbowych nadal rosły w wyniku świeżych danych ekonomicznych.
XRodzic na Snapchacie Eksploduj, Eksploduj (Eksploduj, Eksploduj) ponownie spadła z mieszanymi wynikami i bez wskazówek, co ma wpływ na inne firmy zajmujące się mediami społecznościowymi metapodkładki (nie żyje) A Pinterest (szpilki).

na czwartkowej sesji, Tesla (TSLA) do najniższego poziomu od 16 miesięcy, po mieszanych zarobkach i mieszanych sygnałach pod koniec środy.

giganci technologii jabłko (AAPL), Microsoft (MSFT), rodzic Google Alfabet (Google), platformy identyfikacyjne, Amazon.com (AMZN) A NVIDIA (NVDA) wszystkie osiągnęły opór na swoich 21-dniowych średnich kroczących, podobnie jak S&P 500 i Nasdaq. Wszystkie były poważnie uszkodzone, większość z nich nie była daleka od ostatnich minimów.

Podczas gdy próba bycza trwa, rynek ten nadal jest spadkowy, dopóki nie zostanie udowodnione, że jest inaczej. Inwestorzy powinni wystrzegać się dokonywania jakichkolwiek nowych zakupów w obecnych warunkach.

Ponowna awaria akcji

Eksploduj, Eksploduj (Eksploduj, Eksploduj) Wyświetlenia przewyższyły zarobki z trzeciego kwartału. Ale Przychody wzrosły mniej 6%, co jest rekordowo niskim i tuż poniżej konsensusu. Ale tata Snapchata nie udzieli wskazówek. Pomimo ogłoszenia o odkupieniu 500 milionów dolarów, akcje SNAP spadły o 27% w handlu po godzinach pracy. To po awariach, odpowiednio, 43% i 39%, po dwóch poprzednich raportach o zarobkach.

Akcje Meta, które zostaną ogłoszone w następną środę, nieznacznie spadły w handlu rozszerzonym. Akcje PINS zostały sprzedane po odwróceniu trendu spadkowego na liniach 50-dniowych i 200-dniowych w czwartek. Obaj zgłoszą się w przyszłym tygodniu. Świergot (TWTR) niewiele się zmieniło, ponieważ inwestorzy widzą, że dyrektor generalny Tesli, Elon Musk, wkrótce sfinalizuje swoją transakcję przejęcia o wartości 44 miliardów dolarów.

Wczesny piątek gigant usług naftowych Schlumberger (SLBRaporty o zarobkach. Kolba SLB porusza się szybko po prawej stronie podstawy kubka o głębokości 38%, ale nie jest jeszcze aktywna. Składniki Dow Jones American Express (AXP) A Komunikacja Verizon (VZ) również z beczki. Akcje AXP i Verizon są blisko 52-tygodniowych minimów.

Kontrakty terminowe Dow Jones dzisiaj

Kontrakty terminowe Dow spadły o 0,1% w stosunku do wartości godziwej. Kontrakty terminowe na S&P 500 spadły o 0,3%. Kontrakty terminowe Nasdaq 100 spadły o 0,6%, a META był poważnym minusem.

READ  Trzy powody, dla których ta zmagająca się z problemami giełda fintechów może wyjść z zastoju

Pamiętaj, aby pracować przez noc w Kontrakty terminowe Dow Jones i gdzie indziej, co niekoniecznie przekłada się na rzeczywisty nakład w kolejnej sesji regularnej Giełda Papierów Wartościowych sesja.


Dołącz do ekspertów IBD, którzy analizują możliwe do działania akcje giełdowe na IBD Live


wzrost na giełdzie

Giełda zwyżkowała w pierwszej godzinie handlu, ale spadła, gdy rentowności obligacji skarbowych ponownie wzrosły.

Dow Jones Industrial Average spadł w czwartek o 0,3% handel na giełdzie. S&P 500 spadł o 0,8%. Indeks Nasdaq Composite spadł o 0,6%. Small cap Russell 2000 spadł o 1,3%.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych wzrosła o 10 punktów bazowych do 4,23%, nowy poziom od 14 lat po podwyżce o 13 punktów bazowych w środę. Wzorcowa rentowność obligacji skarbowych jest na dobrej drodze do dwunastego z rzędu cotygodniowego zysku.

Przed otwarciem Departament Pracy poinformował, że początkowe liczby bezrobotnych spadły w zeszłym tygodniu, przecząc poglądom na trzeci z rzędu wzrost. Indeks Philadelphia Fed dla przemysłu pozostał w październiku ujemny, nieco gorszy od konsensusu, ale subindeks zatrudnienia wskazywał na silny popyt na pracę. Nie to chce widzieć Fed.

Rentowność dwuletnich obligacji skarbowych wynosi około 4,6%, ponieważ Fed niedawno wskazał, że stopa funduszy Fed może osiągnąć szczyt. Biorąc to pod uwagę, rynki oczekują obecnie 4,75%-5% po lutowym posiedzeniu.

Kontrakty terminowe na ropę naftową wygasające w listopadzie wzrosły o 0,5% do 85,98 USD za baryłkę, ale spadły z porannych maksimów. Cena ropy naftowej w grudniu spadła o 1 cent do 84,51 USD. Ceny gazu ziemnego spadły o 1,9%, powiększając swoje gwałtowne straty do najgorszego zamknięcia od końca marca.

ETF-y

pomiędzy Najlepsze ETF-yInnowator IBD 50 ETF (pięćdziesiąt) spadła o 0,9%. iShares Rozszerzony Fundusz Technologii i Oprogramowania (ETF)IGV) o 0,8%. VanEck Vectors Semiconductor Corporation (SMH) dodano 0,8%.

Akcje odzwierciedlają bardziej spekulacyjne historie, ARK Innovation ETF (do zobaczenia) oraz ETF ARK Genomics (ARKG) oba spadły o 0,4%. Akcje TSLA nadal prowadzą wśród ETF-ów na Ark Invest.

SPDR S&P Metals & Mining ETF-y (XME) wzrósł o 0,5%, przy czym akcje STLD utrzymały się znacząco. Amerykańska Fundacja Global Gates (ETF)Samoloty) zrezygnował z 0,8%. SPDR S&P Homebuilders ETF (XHB) w dół o 2,5%. Fundusz Energetyczny SPDR (SPDR ETF)XLE) do 0,1% i fundusz ETF Financial Select SPDR (XLF) spadła o 1,6%. Fundusz Wyboru Sektora Opieki Zdrowotnej SPDR (XLV) spadła o 0,8%.

READ  Tucker Carlson nieumyślnie pomógł zebrać 14 000 $ na prawo do aborcji

5 najlepszych chińskich akcji do obejrzenia teraz


Tesla Stock

Akcje Tesli sprzedały się w czwartek o 6,65% do 207,28, spadając do najniższego poziomu od 16 miesięcy. Pod koniec środy zarobki Tesli nieznacznie przewyższyły liczbę wyświetleń za trzeci kwartał, podczas gdy przychody spadły. Podczas gdy Elon Musk obiecał „epicki” czwarty kwartał i stwierdził, że popyt pozostaje silny, przyznał, że Chiny i Europa wykazują pewną słabość.

Tesla planuje wyprodukować znacznie więcej samochodów niż oferuje w czwartym kwartale, po przekroczeniu sprzedaży o 22 000 w trzecim kwartale. Gigant samochodów elektrycznych twierdzi, że robi to, aby ułatwić dostawy, w przeciwieństwie do zwykłego szaleństwa na koniec kwartału. Ale ten ruch następuje wraz ze wzrostem zdolności produkcyjnych i zmniejszaniem się zaległości w Chinach.

Nowe kredyty EV powinny wesprzeć sprzedaż Tesli w USA w 2023 roku.

Tymczasem mówi się, że dyrektor generalny Tesli, Elon Musk, szuka nowych partnerów kapitałowych, aby sfinansować jego przejęcie na Twitterze, aby uniknąć sprzedaży nowych akcji TSLA. Pojawia się po tym, jak Musk powiedział, że jest „podekscytowany” prowadzeniem Twittera, ale przyznał, że „przepłacał”.

Akcje TWTR wzrosły o 1,2% do 52,44 w czwartek, tuż poniżej ceny wykupu wynoszącej 54,20 USD. To największe zamknięcie od czasu, gdy Musk po raz pierwszy ogłosił swoje zainteresowanie Twitterem.

Przedstawiciele rządu USA rozważają poddanie umowy Muska na Twitterze i Starlink przeglądom bezpieczeństwa narodowego, poinformował Bloomberg pod koniec czwartku. Dzieje się tak po groźbach Muska, że ​​odetnie Starlinkowi dostęp do Ukrainy i przyjaznych Rosji propozycjach pokojowych.


Tesla kontra BYD: Którego giganta EV najlepiej kupić?


Analiza wzrostu rynku

Dobra passa na giełdzie rozpoczęła się w czwartek w czwartek, a Nasdaq zyskał prawie 1,5% w ciągu pierwszej godziny. Ale Nasdaq, S&P 500 i Russell 2000 ponownie osiągnęły opór na 21-dniowej średniej kroczącej. Dow Jones nadal utrzymuje pozycję powyżej 21 dni.

Opór techniczny zbiegł się w czasie z ponownym wzrostem rentowności obligacji skarbowych.

Główne indeksy pozostają w tym tygodniu solidnie wyższe, pomimo notowań blisko tygodniowych minimów. Jeśli rentowności zauważą trwały spadek lub przerwę, może nastąpić zwyżka na rynku. Ale jeśli rentowność nadal będzie rosła, łatwo wyobrazić sobie wskaźniki cofające się w kierunku dna bessy.

READ  Dow Jones nurkuje prawie 500 punktów w sprawie protestów China Covid, oficjalne komentarze Fed

Nadal próbuję podnieść rynek Dzień kontynuacji Aby potwierdzić trend wzrostowy.

Wielu czwartkowych zwycięzców było akcjami ze strasznymi wykresami, w tym napędzanymi dywidendami Badania L (LRCX) A AT&T (T).

Wyraźnym liderem pozostają zapasy energii. Ale wiele 50-dniowych pasm zostało przedłużonych. Zapasy energii podlegają znacznym wahaniom wraz z cenami ropy naftowej i gazu ziemnego.

Niektóre kolby stalowe pokazują swoją siłę. Nazwy medyczne, takie jak humana (hmmm), Zdrowie Kardynała (CAH) A Vertex Pharmaceuticals (VRTX) zostały zmieszane. Pomimo wzrostu Linie siły względnejWiele leków nie czyni większych postępów.


Czas na rynek dzięki strategii rynkowej ETF firmy IBD


Co teraz robisz

Zmienność rynku zwiększa ryzyko inwestorów. Akcje mogą wyglądać obiecująco, ale widać, że solidne zyski zanikają w ciągu kilku minut lub godzin. Dzieje się tak przy silnym wzroście indeksów w ciągu tygodnia. Jeśli jest płaska lub niska, negatywne odwrócenie może być bardziej bolesne.

Odłóż na bok zmienność, a nadal istnieją dobre powody, aby teraz dużo inwestować. Giełdowy rajd nie miał kolejnego dnia. S&P 500 i Nasdaq walczą na 21-dniowej linii.

W przyszłym tygodniu Dow Jones udziały w Apple, Microsoft, Google, Meta Platforms i Amazon, Boeing (BA), Korporacja intelektualna (INTC) i setki innych firm zgłoszą. Zyski te mogą być katalizatorem dużych zysków rynkowych, ostrych strat lub dalszych działań spadkowych.

Rynek może w każdej chwili odwrócić się w górę. Wiele akcji może być szybko podjętych, jeśli rozpocznie się definitywny rajd. Bądź więc zaangażowany i aktualizuj swoje listy obserwowanych.

Czytać Wielkie zdjęcie Codziennie nadążać za trendami na rynku, akcjami i wiodącymi sektorami.

Proszę śledzić Eda Carsona na Twitterze pod adresem Umieść tweeta Aktualizacje giełdowe i nie tylko.

Może Ci się spodobać:

Zdobądź kolejne zwycięskie akcje z MarketSmith

Chcesz szybko zyskać i uniknąć dużych strat? Wypróbuj SwingTrader

Najlepsze akcje wzrostowe do kupowania i oglądania

IBD Digital: odblokuj notowania giełdowe IBD Premium, narzędzia i analizy już dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.