Sport, skórzany link, pętla, powyżej 25 USD

Amazon obecnie dyskontuje szereg oficjalnych pasków Apple Watch, z Styl Leatherlink jest pionierem w Wysłano 79,99 USD. Dostępny w kilku stylach zarówno dla urządzeń do noszenia 45, jak i 41 mm, jest niższy niż zwykła cena 99 USD, co oznacza, że ​​po raz pierwszy od lutego wprowadzono kilka kolorów. Są to również drugie najlepsze dotychczas zniżki za 5 USD w ramach naszej poprzedniej wzmianki o Prime Day. Patrzysz na jeden z najnowszych dodatków do oficjalnej linii pasków do zegarków Apple, nie wspominając o jednej z ich ofert premium. Składająca się z ręcznie wykonanej i wyprodukowanej we Francji skóry Roux Granada jest zdecydowanie jednym z najbardziej luksusowych pasów wewnętrznych Apple. Oprócz eleganckiego wyglądu skórzany pasek ma również magnetyczną konstrukcję, która blokuje się na miejscu bez konieczności chwytania zapięcia. Poniżej znajdziesz więcej 25 zł.

Zniżki na pasek Apple Watch:

Jedna z naszych ulubionych ofert na wszystkich tegorocznych wydarzeniach zakupowych Amazon ma bezpośrednią zniżkę w Prime Day Na Apple Watch Series 7. Odpowiednio w połączeniu z dzisiejszymi obniżkami cen asortymentu, najnowsze urządzenia do noszenia Apple są teraz w najniższej cenie na dzisiejsze okazje, Zaczyna się od $279. Wyprzedaż obejmuje kilka stylów i rozmiarów pudełek, co pozwala zaoszczędzić 120 USD w prawie całej kolekcji.

Leather Link zawiera ręcznie wykonaną skórę Roux Granada, wyprodukowaną we Francji. Pasek elegancko owija się wokół nadgarstka i jest magicznie przymocowany do elastycznych, formowanych magnesów, które delikatnie wyginają się, aby zapewnić bezpieczne i wygodne dopasowanie przez cały dzień.


Subskrybuj kanał YouTube 9to5Toys, aby otrzymywać najnowsze filmy, recenzje i nie tylko!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *