Sprzedawanie aniołów może zwiększyć szanse na handel Shohei Ohtani; Z tymi 5 drużynami najlepiej wylądować

The Anioły z Los Angeles We wtorek ogłoszono, że właściciel Arte Moreno Rozpoczął się formalny proces oceny „strategicznych alternatyw” obejmujący franczyzę, w tym potencjalną sprzedaż. Moreno, który jest właścicielem The Angels od czasu zakupu franczyzy od Disneya w 2003 roku za 184 miliony dolarów, powiedział w swoim oświadczeniu:

„Chociaż ta trudna decyzja była wyłącznie naszym wyborem i zasługiwała na wiele przemyśleń, moja rodzina i ja w końcu doszliśmy do wniosku, że nadszedł czas. Przez cały ten proces będziemy nadal prowadzić franczyzę w najlepszym interesie naszych fanów , pracowników, graczy i partnerów biznesowych.”

Jeśli operacja Moreno doprowadzi do sprzedaży, rozwój ten będzie miał poważne konsekwencje w całej lidze, w dużej mierze dlatego, że może utorować drogę do umowy Shohei Ohtani. Jak podało CBS Sports w zeszłym miesiącukonkurujące recepcje uważają, że największą przeszkodą w handlu Ohtaniego jest podpisanie umowy przez Moreno; Jeśli zniknie z pola widzenia, szanse na zawarcie umowy poza sezonem wzrosną.

Można się zastanawiać, dlaczego następny właściciel nie miałby nic przeciwko wymianie jednego z najlepszych graczy w baseball, ale sytuacja jest podobna do tego Obywatele Waszyngtonu Z Juanem Soto zmierzyłem się z tym ostatnim terminem. 28-letni Ohtani jest rok przed wolną agencją, w którym to momencie z pewnością domaga się ogromnego kontraktu. Nowy właściciel będzie już miał kilka dużych zobowiązań w księgach, w tym te złożone Mike’owi Troutowi i Anthony’emu Rendonowi, i prawdopodobnie będzie musiał radzić sobie finansowo, aby sfinalizować zakup. W rezultacie mogą uciekać przed kolejną wielką dekadą – zwłaszcza jeśli przyjmą realistyczny pogląd na to, gdzie aniołowie stoją na konkurencyjności.

Ostatni punkt jest ważny, ponieważ Ohtani – dwustronna sensacja i AL MVP – ma wpływ na to, gdzie zagra po kolejnym sezonie. Publicznie oświadczył, że jego najwyższym priorytetem jest wygrywanie meczów, co umożliwia – jeśli nie do końca możliwe – że Anioły będą na dole jego faworytów.

READ  MLBPA wysyła karty autoryzacji związkowej jako pierwszy krok w kierunku tworzenia małych związków zawodowych

Powiedzmy, że następny anioł anioł zaakceptuje tę rzeczywistość, a Ohtani zostaje włączony poza sezonem. Tylko jaka lepsza różnica do zawarcia umowy? Oto pięć, które przychodzą mi na myśl, przedstawione poniżej w kolejności postrzeganego prawdopodobieństwa.

Dodgersi byli zafascynowani Ohtanim od czasów, gdy próbowali go wyrejestrować ze szkoły średniej. Zamiast tego zdecydował się grać zawodowo w Japonii, ale jest mało prawdopodobne, że Dodgersi mieli złe intencje co do jego decyzji. Nie jest obcy dyrektorowi generalnemu Andrew Friedmanowi, który dokonuje ogromnych transakcji, a najlepszy aparat rozwoju graczy w serialu po raz kolejny uzbroił go w grupę młodych seniorów, których może zaprezentować Aniołom. Spryciarze mogą przypiąć mieszankę łapacza Diego Cartaya; Po prawej: Bobby Miller, Ryan Piot i Gavin Stone; Oraz kontrolerzy Miguel Vargas i Michael Bush. Jedyną potencjalną przeszkodą w polowaniu na Dodgersów jest to, że Anioły nie chcą przenieść Ohtani do ich największego geograficznego rywala.

Wiele rzeczy działa na ich korzyść. Właściciel Stephen Cohen wielokrotnie wykazywał, że jest gotów wydać dużo na najlepsze talenty; Dyrektor Generalny Billy Ebler jest tym samym dyrektorem generalnym, który w pierwszej kolejności podpisał kontrakt z Otanim; A Metowie mają wielu wybitnych młodych mężczyzn, którzy potrafią płynąć drogą aniołów. Do tej grupy należą początkujący trzeci gracz Brett Patty i myśliwy Francisco Alvarez, jeden z najlepszych potencjalnych graczy w grze. Mets może również zawierać jeden ze swoich wyborów w pierwszej rundzie z zeszłego lata, niezależnie od tego, czy był to łapacz Kevin Parada, czy shortstop Jet Williams. W przeciwieństwie do rozmów Juana Soto, w sekcjach nie ma dziwności, które przeszkadzają.

Mówiąc o rozmowach Soto, sensowne jest tylko włączenie jednego z finalistów. Kardynał wciąż ma dwóch najlepszych potencjalnych graczy jako junior, bazowy / trzeci defensywny Jordan Walker i Mason Wayne, i mają mnóstwo młodych ludzi, którzy mogą służyć jako pomniejsze figury, w tym meloniki Cooper Hegerby, Gordon Grisvaux i Matthew Liberator , a następnie Tank. Kardynałowie wykazywali w przeszłości gotowość do kucyka i jeśli Otani poważnie traktuje wygrywanie jako priorytet, może zrobić gorzej niż osiedlić się w St. Louis na dłuższą metę.

Yankees są trudne do odczytania w takich sytuacjach. Byłoby sensowne, aby być punktem docelowym dla Otani (i znowu, większość zespołów też to robi), ale pytanie brzmi, czy są gotowi porzucić możliwości, które mogą wymagać zawarcia umowy? Chociaż Jankesi stępili głębię swojego systemu rolniczego, wymieniając się w Ostatecznym terminie za Frankie Montas (i innych), byli w stanie utrzymać krótkoterminowe perspektywy Anthony’ego Volpe’a i Oswalda Perazza. Jason Dominguez z Outfielder też jest w systemie, plotki Nowy Jork był w stanie przenieść go we właściwą branżę. Innym czynnikiem wartym rozważenia jest to, jak rozmowy Aaron Judge mogą wpłynąć na długoterminowe plany finansowe Jankesów i ich gotowość do zawarcia kolejnego wielkiego interesu następnej zimy.

Jest wiele innych drużyn, które tej zimy mogą pojawić się w plotkach związanych z Otani. Pokryjemy nasz rynek zespołem dzikich kart: Rangers. Jeśli właściciel Ray Davis i dyrektor generalny Chris Young chcą zostawić za sobą erę Johna Danielsa, mogą pójść o krok dalej, dodając Ohtani. Rangersi z pewnością mają potencjalny sposób na zawarcie umowy, ponieważ mają kilku godnych uwagi młodych ludzi w swoim systemie rolniczym, takich jak trzeci bazowy Josh Jong; prawicowcy Jack Letter, Owen White, Kumar Rucker i Brooke Porter; I defensywny zawodnik Evan Carter. Możliwe, że obecność Rangersów w tej samej dywizji zmniejszy ich szanse na zawarcie umowy; Możliwe też, że Young chce budować od wewnątrz, a Davis wolałby nie poddawać kolejnego dużego kontraktu, po tym, jak otrzymał mieszane wyniki od Cory’ego Seegera i Marcusa Simina. Jeśli jednak Rangersi poważnie myślą o przysłowiowym skoku, Ohtani powinien być jednym z ich głównych celów tej zimy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.