SS Rajamouli, dyrektor programu „RRR” podpisuje umowę z CAA; Następny film Mahesha Babu – termin

Ekskluzywny: w zamachu agencji, CAA Podpisz indyjskiego producenta filmowego na żądanie SS Rajamouli.

Rajamouli Najnowszy hit w indyjskiej kasie $$$$ (Powstanie ryku rewolucji). kinematografia Obecnie jest trzecim najbardziej dochodowym filmem wszechczasów w Indiach.

Epicki film akcji z Ramem Charanem i NT Rama Rao Jr. , jedyny film nieanglojęzyczny, który krąży na całym świecie przez dziesięć kolejnych tygodni w serwisie Netflix.

Rajamouli Wcześniej wydobył dużą sylwetkę płótna Bahubali: Początekktóry w momencie premiery w 2015 roku stał się najbardziej dochodowym filmem w Indiach i najbardziej dochodowym indyjskim filmem na świecie. Sequel przebił rekordy kasowe filmu. Bahubali 2: Wniosekzarabia ponad 255 milionów dolarów na całym świecie.

Jego obszerne osiągnięcia obejmują także film akcji fantasy-romans MajadiraKomedia i thriller Mria Ramanawielokrotnie nagradzany pozytywny (Mucha). Został również uhonorowany przez rząd Indii Padma Shri, jedną z najwyższych nagród cywilnych w kraju, za wkład w kino indyjskie, i zdobył trzy Narodowe Nagrody Filmowe.

Rajamouli Następnie wyreżyseruje film bez tytułu z Maheshem Babu, którego produkcja ma się rozpocząć wiosną 2023 roku.

$$$$ Fikcyjna opowieść o dwóch legendarnych rewolucjonistach i ich podróży z dala od domu, zanim rozpoczną walkę o swój kraj w latach dwudziestych.

READ  Obrońca Gwyneth Paltrow przesłuchuje lekarza w sprawie wyjazdów po wypadkach na nartach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *