Stanowisko Ravens w sprawie długoterminowego kontraktu z QB Lamarem Jacksonem nie zmieniło się pomimo kontuzji

Drugi rok z rzędu Ravens stoją przed perspektywą, że ich elektryczny QB będzie oglądał ich ostatni mecz z boku. W zeszłym roku był to siniak na kostce. W tym roku skręcił PCL.

Jednak źródła podają, że Wrony nie zmieniły swojego stanowiska w tej sprawie Lamara Jacksona Jest ich przyszłym QB.

Kiedy kończy się sezon – niedziela przeciwko Bengalom Lub w przyszłym tygodniu lub w jakimś momencie w przyszłości — planują rozpocząć negocjacje z Jacksonem w nadziei na osiągnięcie długoterminowej umowy, mówią źródła. Mieli naloty przedsezonowe, ale nigdy nie zbliżyli się do porozumienia.

Jackson ma nadzieję zdobyć jak najwięcej zabezpieczonych pieniędzy, a może nawet Rozdać stylizowany Deshauna Watsona, a to był jeden z głównych powodów przed sezonem. Jackson grał w opcji piątego roku o wartości 23 milionów dolarów w minionym sezonie po tym, jak starania Ravens w dobrej wierze nie zakończyły się umową.

Wszystkie prognozy są takie, że Baltimore oznaczy go na 2023 rok, jeśli nie będą w stanie wypracować długoterminowego przedłużenia, mówią źródła, chociaż konkretny tag nie jest jeszcze znany. Większość QB otrzymuje etykietę wyłączności, która nie pozwala żadnej innej drużynie strzelać do gracza, podczas gdy inni gracze otrzymują etykietę niewyłączności — co oznacza rekompensatę w postaci dwóch wyborów w pierwszej rundzie, jeśli inna drużyna wyrwie długą -umowa terminowa.

Zasadniczo źródła podają, że pomimo rozczarowania, że ​​Jackson nie mógł zagrać w pierwszej rundzie play-offów, Ravens nadal są all-in.

To z pewnością był tydzień dla Jacksona publiczność odeszła Ze szczegółami skręcenia PCL stopnia 2 i opisem jego kolana jako spuchniętego i niestabilnego.

Ale jak wyjaśnił w swoim tweecie, to nie jest problem. Problem polega na tym, że nie czuje, że może być w 100% sobą, jeśli gra. Tak więc Jackson czeka i nie ma gwarancji, że coś się zmieni w przyszłym tygodniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *