Star Trek Picard przedstawia zwiastun S3, naklejki z postaciami – Comic-Con – Termin

Jean-Luc Picard z Sir Patricka Stewarta powiedział w zwiastunie ostatniego sezonu Star Trek: Picard to właśnie zostało zrzucone na Comic-Conie. Zobacz to powyżej.

Z grupą legendarnych postaci Star Trek: Następne pokolenie Serial powraca do ich kapitana w czymś, co wydaje się być jego ostatnią misją, jednominutowym podglądem nadchodzącego trzeciego sezonu Piccard Eskalacja nastąpiła pod wieloma względami od dzisiejszego spotkania w Hali H. Po tym, jak po raz pierwszy oświetliłem przepastne miejsce Powrót w 2019 roku Powrót ze Stewart Day PiccardPanel inauguracyjny SDCC, sobota była swego rodzaju pełnym kołem X Men Weterynarz i jego załoga, przeszłość i teraźniejszość, a także EPki na ogromnym panelu Trekverse 2022.

Comic-Con 2022: Kompletna relacja o ostatecznym terminie

Nakręcony w sekwencji z kończącym się drugim sezonem, trzecim i ostatnim sezonem Star Trek: Picard Planowana jest premiera w Paramount+ w przyszłym roku.

W tym celu ze Stewartem TNG Vet Gates McFadden i EP Rod Roddenberry na scenie, Piccard Producent wykonawczy i władca Trekverse, Alex Kurtzman, ujawnili dziś indywidualne fragmenty obsady trzeciego sezonu.

Sztuka zawierająca portrety Stewarta, McFaddena, Levara Burtona, Michaela Dorna, Jonathana Frakesa, Mariny Sirtis, Jerry Ryan i Michelle Heard, która również pojawiła się w zwiastunie zwiastuna, została zaprezentowana publiczności Hall H z wielką pompą.

Star Trek: Lower Decks z zwiastunem sezonu 3, postacie na Comic-Con

Zostało to ogłoszone w kwietniu że TNG Aktorzy, z których niektórzy byli już częścią Piccard W poprzednich sezonach był częścią ostatniego sezonu. Brent Spinner, który grał we mnie TNG To było w pierwszym i drugim sezonie PiccardPowróci też w trzecim sezonie.

Kurtzman powiedział o odwołaniu następne pokolenie Załoga znowu razem, ten szczyt musiał zostać zdobyty zgodnie z sugestią Stewarta.

Kurtzman powiedział na scenie w Hali H.

Twórca serialu kontynuował: „Na początku sezonu załoga jest w różnych miejscach w galaktyce. Powoli widzimy, jak się spotykają”.

READ  Judith Light wygląda ciemno w prążkowanej sukience i szpiczastych czółenkach na 2022 Tony Awards

Dodał: „Patrick powiedział: „Chcę zrobić ten program, nie chcę powtarzać starych rzeczy.

W stworzonym w tym sezonie złoczyńcy, o którym Kurtzman milczał, z wyjątkiem tego, że jest kobietą, pokój pisarzy czerpał wielką inspirację od Kahna. Kurtzman dodał, że Seven of Nine Jerry’ego Ryana zajmie się „kim ona jest, kim jest Gwiezdna Flota i gdzie pasuje”.

Star Trek: Picard Wyprodukowany przez CBS Studios we współpracy z Secret Hideout i Roddenberry Entertainment. W trzecim sezonie producentami wykonawczymi są Stewart, Kurtzman, Roddenberry, Akiva Goldsman, Terry Matalas, Heather Kaden, Aaron Byers, Trevor Roth, Doug Arniukowski i Dylan Massen. Terry Matalas jest na pokładzie jako showrunner 10-odcinkowego ostatniego sezonu.

Wracając osobiście po raz pierwszy od 2019 r., Comic-Con 2022 kończy się w niedzielę.

Wkład w powstanie tego raportu wnieśli Anthony D’Alessandro i Ryan Fleming.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *