Steam ma nowe wykresy sprzedaży i popularności i jest świetny

Obraz artykułu zatytułowanego Steam ma nowe wyprzedaże &  Popularne wykresy, które są fantastyczne

obrazek: zawór

Ludzie uwielbiają kupować i grać w gry ze Steam, ale każdy, kto jest naprawdę zainteresowany badaniem strony (tak jak my, to nasza praca) Są dwie rzeczy, które chcą wiedzieć: które gry sprzedają się najwięcej i w które gry są najczęściej grane.

Nowe wykresy Steam od Valve” strona Puts Wszystko jest w jednym miejscu i sprawia, że ​​cały proces jest o wiele przyjemniejszy, gdy to robisz. Oświadczenie firmy mówi:

Dzisiaj uruchamiamy Wykresy Steam, nową sekcję Steam poświęconą prezentacji najczęściej granych i najlepiej sprzedających się gier na Steam. W tym liczby w czasie rzeczywistym.

Strona z wykresami Steam zastępuje statystyki Steam jako kompleksowy przegląd tego, co jest popularne na Steam, niezależnie od tego, czy dzieje się to w czasie rzeczywistym, tygodniowo, a nawet miesięcznie. Wykresy Steam zbierają również bardziej szczegółowe liczby, aby zapewnić pełniejszy obraz tego, czym gracze są podekscytowani.

To w zasadzie plik Jedna strona ze wszystkimi danymi dotyczącymi popularności, które chcesz poznać (poza rzeczywistą liczbą sprzedanych egzemplarzy, która wygląda tak, jakby Valve wydało to w dowolnym momencie), z dyrektywą dotyczącą strony Z liczbą osób aktualnie online.

Następnie pokazuje pięć najlepiej sprzedających się gier i pięć najczęściej granych gier, z możliwością szybkiego rozszerzenia tych wykresów, aby pokazać 100 najlepszych gier w obu obszarach. Są też bestsellery, najlepsze nowości i szybkie łącza do innych przydatnych stron danych związanych ze Steam, takich jak wyniki ankiety dotyczącej sprzętu Valve – zawsze interesujące, jeśli chodzi o szczegóły rynku GPU – oraz statystyki pobierania.

Image for article titled Steam Has New Sales & Popularity Charts, And They're Great

Image: Valve

To be clear, very little of this is new, though I think the “live” sales charts have some welcome additions like how many weeks the game has been in the charts, and how many places it has moved up or down over the last week. Overall, this is just a welcome refresh of the way the data is presented.

Data nerds can check it out tutaj.

READ  Retrospekcja: iPhone 6 wprowadził nowy projekt w 2014 roku, który nadal obowiązuje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.