Streszczenie „Fire Country”: Sezon 1, odcinek 1 – Max Thieriot CBS Dramat

W piątek CBS zaprosiło Cię na kraj ogniaNowy dramat napisany i z udziałem zespół fok Weterynarz Max Terriott. Czy najnowszy serial o strażakach w telewizji wzbudził Twoje zainteresowanie?

kraj ognia Thieriot występuje jako Bode Donovan, który obecnie spędza czas próbując obrabować/zatrzymać właściciela sklepu monopolowego na muszce. Kiedy Bode przegrywa swoją ostatnią apelację o zwolnienie warunkowe, jego adwokat namawia go do rozważenia programu przeciwpożarowego dla więźniów, gdzie w zamian za pomoc Cala Fire w walce, dostajesz czas na swój wyrok. (Wygląda na to, że dostajesz również 5 USD dziennie za samo pojawienie się, plus dodatkowe 2 USD za godzinę podczas gaszenia pożarów.)

Max zgadza się na udział w programie, ale w drodze więziennym autobusem odkrywa, że ​​od lat stacjonuje w Edgewater w Kalifornii – jego rodzinnym mieście. „z jakiegoś powodu.” Przybywając do Three Rock, Bode próbuje skontaktować się ze swoim adwokatem, ale dowiaduje się, że przez tydzień nie ma żadnych przywilejów telefonicznych, więc instruuje swojego przyjaciela ADD Freddy’ego (W Tre Davis), aby porozmawiał z dostawcą. Następnie spotykamy Manny’ego (Kevin Alejandro), szefa Cal Fire odpowiedzialnego za edukację więźniów; Mane był wcześniej widziany, gdy więzienny autobus przejeżdżał obok podczas lokalnej ceremonii, podczas której jego córka Gabriella (Stephanie Arcela) otrzymała „klucz do miasta”. Więcej o tym wkrótce.

kraj ognia W Edgewater widzimy komendanta straży pożarnej Vince’a (Billy Burke), który próbuje, ale nie zapewnia pieniędzy miasta na nową gąsienicę, która szybko pomogłaby usunąć listowie z torów ognia. W trakcie swojej nieudanej prezentacji Vince atakuje szefa policji Sharon (Diane Farr), z którą później zdajemy sobie sprawę, że jest faktycznie żoną. (Nie ma tu wielkiej niespodzianki, najstarsza sztuczka w pilotażowej książce telewizyjnej!)

Pierwszej nocy w Three Rock, Buddy i Freddy zakradają się na spotkanie z dostawcą „MVP”, aby zabezpieczyć telefon z palnikiem. Ale zanim ta data może się wydarzyć, Bode przychodzi na ratunek Gabrieli, lokalnej celebrycie (Olimpijczyk to czternasty najlepszy nurek na świecie!), która akurat się załamała, akurat w chwili, gdy chłopaki czekali. Gabriella ostrzega przed Bodem w jego więziennej pomarańczowej koszuli i wyjmuje broń z torebki, ale w końcu pozwala mu wstać i znowu biec. Pomagając Gabrielli, Budd nagrał jej zdjęcie ze swoim chłopakiem Jake’em (Jordan Calloway), którego Buddy wyraźnie rozpoznaje.

READ  Recenzja Black Phone - Ethan Hawke jest niesamowicie dobry w przerażającym horrorze porwania klauna | Film

Ogień Kraj Jake EveJake pracuje z Eve (Jules Latimer) przy Cal Fire z Vincem. Oboje byli dobrymi przyjaciółmi z Riley, która, jak sądzimy, jest ukochaną córką Vince’a i Sharon. Vince usłyszał, jak Jake i Eve rozmawiają o nauce wyjścia z tragedii z tamtych lat; Później Sharon żałuje, że ta dwójka niestety nie będzie w stanie tego zrobić.

Manny znajduje telefon, który Freddy dostał od MVP, ale Bode podskakuje, by stwierdzić, że to jego, ponieważ stawką jest dodanie 90-dniowego więzienia. Prywatnie Bodhi wyjaśniła Manny’emu, że nie ma zamiaru stacjonować w swoim rodzinnym mieście. Opowiedział również o tym, jak właściciel sklepu monopolowego napisał list do komisji ds. zwolnień warunkowych, mówiąc, że widzi na końcu okazję dla Bodhi, by „odnieść sukces”. Mając to na uwadze, Manny Bode wzywa do działania, gdy przypadkowy wypadek samochodowy powoduje pożar w lesie.

Podczas gdy Bode i Freddy i inni „przecinają linie” (tj. kopią okopy, które tworzą barierę między ogniem a miastem), Jake i Eve zostają otoczeni ogniem na wysokiej półce, przyszpilonej do zwalonego drzewa. Wbrew rozkazom Mane’a, ale cytując biuletyn kapitana straży pożarnej – „Zachowaj spokój, myśl jasno i działaj stanowczo” – Bode chwyta piłę łańcuchową i robi ścieżki na wzgórza. Odnajduje i uwalnia Jake’a, cały czas chowając twarz, a potem ratuje życie Jake’a, gdy zostają pożarci przez ogień i potrzebują kaczek w przenośnym schronie Bode’a. Po pożarze mężczyźni wychodzą ze schronu, a Boddy się ujawnia… a potem uderza Jake’a!

Gdy Eve próbuje wszystko rozwiązać, dowiadujemy się z głośnych oskarżeń mężczyzn, że w noc śmierci Rileya Bode poszedł odebrać ją Jake’owi i znalazł ją płaczącą. Kiedy Riley próbuje wyskoczyć z samochodu Bode’a, aby wrócić i porozmawiać z Jake’em, Bode wyciąga do niej rękę, tracąc w ten sposób kontrolę nad samochodem, co skutkuje śmiertelnym wypadkiem. Buddy powiedział do Jake’a: „To moja wina, ale tak po prostu jest Jesteś Umarła ze złamanym sercem! Buddy mówi, że przyszedł uratować Jake’a i Eve częściowo dlatego, że nie mógł pozwolić Jake’owi umrzeć jako bohater.

READ  Ivory Aquino prosi CEO Davida Zaslava o wydanie Batgirl

W szpitalu po pożarze Sharon zdaje sobie sprawę, że Budd jest człowiekiem, który uratował Jake’a i Eve. Opróżnia szpitalną salę, a potem mocno przytula jej syna. Chwilę później pojawia się Vince i pyta z wyrazem rozczarowania na twarzy: „Ciało, co? Piekło robisz tutaj?”

Co myślałeś kraj ogniaCzy po raz pierwszy będziesz na bieżąco?


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *