strzelanie przed domem Rep. Zeldina w Nowym Jorku; Rodzina nie została rannaCNN

Niedziela w Shirley, Nowy Jork, ks. Kongresmen i kandydat na gubernatora republikanów powiedział w oświadczeniu, że dwie osoby zostały ranne w strzelaninie na posesji Lee Seldina. Rodzina Zeldin była bez szwanku.

„Moje 16-letnie córki, Mikayla i Arianna, odrabiały pracę domową w naszym domu, a moja żona Diana i ja byliśmy w samochodzie, opuszczając Bronx Columbus Day Parade w Morris Park” – powiedział Seldin.

Seltin powiedział, że dwaj zastrzeleni mężczyźni leżeli pod rodzinnym gankiem i w krzakach przed gankiem.

„Kiedy usłyszały strzały i krzyki, moje córki pobiegły na górę, zamknęły się w łazience i natychmiast zadzwoniły pod 911. Były bardzo szybkie i sprytne na każdym kroku, a Diana i ja jesteśmy z nich bardzo dumni”.

Okoliczności strzelaniny są niejasne. Ale policja hrabstwa Suffolk powiedziała, że ​​rodzina Seldina nie miała nic wspólnego ze strzelaniną. Rzecznik mediów policji powiedział, że dwoje rannych w incydencie zostało zabranych do miejscowego szpitala na leczenie.

Zeldin powiedział, że policjanci przyszli do jego domu i otrzymali nagranie z kamer domowych. Powiedział, że tożsamość dwóch osób nie była znana.

„Moje córki się trzęsą, ale OK” – powiedziała. „Podobnie jak wielu nowojorczyków, przestępczość dosłownie dotarła do naszych drzwi wejściowych. Moja rodzina dziękuje wszystkim, którzy się z nami skontaktowali, i przekaże kolejną aktualizację, kiedy będzie to możliwe.

Zeldin uczynił krytykę rosnącej przestępczości głównym tematem swojej kampanii gubernatorskiej przeciwko urzędującej gubernator demokratycznej Kathy Hochul. On Zaatakowany przez mężczyznę ostrym przedmiotem kampania w lipcu.

Hochul napisał na Twitterze w niedzielę wieczorem, że został poinformowany o strzelaninie.

„Kiedy czekamy na dalsze szczegóły, z ulgą słyszę, że rodzina Zelda jest bezpieczna i wdzięczna za szybką reakcję organów ścigania” – napisał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *