Świętowanie 25-lecia DX na Raw było idealne

WWE zawsze przesadzało, biorąc coś fajnego i czyniąc to zdecydowanie nieprzyjemnym. Zwykle robiono to, uderzając cię w głowę dobrą rzeczą, dopóki nie było już tak.

Obawiano się zatem, że Triple H może zwariować, gdy obchodzimy 25. rocznicę powstania D-Generation X w Surowa noc poniedziałkowa Na Brooklynie w tym tygodniu. Ale wcale tak się nie stało.

Dostali kilka zakulisowych klipów z niektórych swoich sztuczek i zostały one stonowane, aby lepiej pasowały zarówno do ich wieku, jak i do programu telewizyjnego, który otrzymaliśmy z WWE w 2022 roku. Było trochę przekleń, trochę zabawnych przekomarzań, podwójne pożegnanie lub dwa, a nawet droga zarezerwowana przez Douga i Seana Michaels ma mecz między The Miz i Dexter Loomis w przyszłym tygodniu.

W końcu doszli do głównej części akcji, dotarli na ring z około 10 minutami do końca pokazu.

X-Pac wykrzyknął Chynie z klasą, nazywając ją głównym składnikiem, który sprawił, że przepis DX-a zadziałał.

The Road Dogg wykonał swoją rolę, pozwalając fanom wypowiadać swoje kwestie krzycząc Bad Ass Billy Gunn. Nawiasem mówiąc, Corey Graves miał świetną linię o tym, jak „w dzisiejszych czasach coś zrobić ze sprzętem biurowym”.

Triple H zażartował, że musi złapać oddech, by zrobić intro „Przygotujmy się, żeby to wyssać”.

Hassan stary HBK zażartował, że nie pozwoli im tego zrobić przez kolejne 25 lat, ale wciąż mają dla nas tylko dwa słowa.

Nie zajęło im to dużo czasu, byli niesamowicie świadomi siebie i wszyscy dobrze się bawili, słuchając muzyki na wejściu i ponownie widząc chłopców razem.

Dobrze grał.

READ  Johnny Depp Trial Live: najnowsze wieści z bitwy o zniesławienie z Amber Heard

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.