„Symulator molestowania seksualnego” w Overwatch 2 powrócił na krótko

zdjęcie: Activision Blizzard

Ostrzeżenie wyzwalające: napaść na tle seksualnym i molestowanie.

nieodpowiedni Monitorowanie 2 Gra Pojawiła się ponownie, ale nie taka sama Podekscytować się. Tryb o nazwie Symulacja molestowania seksualnego był grany wystarczająco dużo razy, aby według niektórych graczy stał się jednym z najpopularniejszych trybów weekendu gry komputerowe , Ta zauważona pojawiła się ponownie, zanim zamieć szybko ją przyciągnęła.

Kolejny „symulator molestowania seksualnego” został odkryty w październiku 2022 r., Ale obaj mieli za zadanie upuścić piłkę Monitorowanie 2Kobiety grające główną rolę (jak Mercy i Widowmaker), grając kowboja Cole’a Cassidy’ego, wielokrotnie klepiąc ich ciała, wydaje się, że gry komputerowe stwierdził, ze słowem „gwałt…”, aby postać, o której mowa, została oznaczona jako „w ciąży”, ponieważ sterowany przez sztuczną inteligencję Torbjorn ma odgrywać rolę dziecka. To jest obrzydliwe na tak wielu poziomach, po prostu nie jest zabawne, zwłaszcza że gracze są zmuszeni grać jako Cassidy, Dawniej znany jako McCreeo tej samej nazwie, co odizolowany programista Activision Blizzard, w który był zaangażowany Kontrowersyjne spotkania „Cosby Suite”..

Zrzut ekranu trybu niestandardowego został opublikowany pod adresem Overwatchoficjalny subreddit użytkownika Joyola 13który po prostu zapytał: „Co jest na Boga?”

„Lol, pamiętam, że widziałem to każdego dnia [Overwatch 1]Redditor sw1nky powiedział. „Nie mogę powiedzieć, że jestem zaskoczony, że wciąż tam jest, [to be honest]. „

„Myślę, że McCree wrócił do gry” — powiedział użytkownik FoulfrogBsc.

Kotaku Nie można znaleźć niestandardowego trybu gry w Monitorowanie 2 Jak się okazuje, Blizzard wyłączył „Sexual Harassment Simulator” w trybie offline — na razie. Wygląda więc na to, że firma zdaje sobie sprawę z istnienia takiej sytuacji, ale może walczyć, aby nie dopuścić do jej ponownego pojawienia się w grze.

“Inappropriate or explicit content has absolutely no place in our game,” a Blizzard spokesperson told PC Gamer when the outlet asked about the first version of the mode last year. “We immediately removed the user-created game mode once made aware of its existence. We are continually working to improve automatic filters to prevent inappropriate user-created content, and manually removing any that are not caught by the system.”

Kotaku reached out to Activision Blizzard for comment.

While this is at least the second time the “sexual harassment simulator” has popped up in Overwatch 2 specifically, players noted that a similar mode existed in some form in the original Overwatch game. At the time, players Opublikowano PSA Aby ostrzec społeczność przed obraźliwymi treściami. Oczywiście nie wszystkie tryby gry stworzone przez graczy są okropne. Niepokojące jest jednak to, że problem ten pojawia się częściej niż raz na kilka miesięcy.

READ  Nowe procesory AMD Ryzen 7000 X3D dla niektórych są na wyczerpaniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *