Szef Bed Bath & Beyond Gustavo Arnal ID służył jako węzeł komunikacyjny „Jenga Building” w Nowym Jorku: źródło

kłopotliwy menedżer finansowy łóżko kąpiel z tyłu Został zidentyfikowany jako człowiek, który skoczył na śmierć ze słynnego wieżowca New Tribeca, znanego jako „”Budynek JinjaPost się nauczył.

Gustavo Arnal, lat 52, który był również wiceprezesem wykonawczym sprzedawcy artykułów gospodarstwa domowego w trudnej sytuacji, spadł z 18Dziesiąty Źródła policyjne podały w piątek 56. piętro Leonard Street.

60-piętrowy budynek słynie z celowo przekrzywionych mieszkań ustawionych jeden na drugim, przypominających słynną grę „Jenga”.

Listy, które w sobotę odeszły do ​​Bed Bath & Bed i rodziny Arnal, nie zostały od razu zwrócone.

16 sierpnia Arnal sprzedał 42 513 akcji firmy za nieco ponad 1 milion dolarów, jak podaje MarketBeat.com.

Arnal dołączył do firmy w 2020 roku. Ostatnio firma borykała się z problemami finansowymi.
Robert Miller

Arnal dołączył do Bed Bath & Beyond w 2020 roku. Wcześniej pracował jako dyrektor finansowy londyńskiego giganta kosmetycznego Avon i przez 20 lat pracował w wiodącej zagranicznej firmie Procter & Gamble.

Według InsiderTrades.com, w 2021 r. zarobił ponad 2,9 miliona dolarów dzięki Bed Bath & Beyond, w tym 775 000 dolarów w wynagrodzeniu, a pozostałą część w nagrodach w akcjach.

Bed Bath & Beyond ostatnio spotkałem się niepokojenie.

Akcje Union z siedzibą w New Jersey straciły w środę prawie jedną czwartą swojej wartości po tym, jak firma ogłosiła restrukturyzację obejmującą zamykanie sklepów, zwolnienia i potencjalną ofertę akcji.

Firma poinformowała, że ​​pozyskała ponad 500 milionów dolarów nowego finansowania i zredukowała 20% swojej siły roboczej. Planuje zamknąć około 150 sklepów o tej samej nazwie, ale zachowa swoją sieć Buybuy BABY.

Budynek Jinja.
56 Leonard Street to luksusowy budynek, w którym mieszka wiele znanych osób.

W połowie sierpnia aktywista Ryan Cohen, miliarder współzałożyciel internetowego sklepu z artykułami dla zwierząt Chewy Inc. Sprzedał swoje udziały w Bed Bath & Beyond po, po weź 10% stawki Zaledwie kilka miesięcy temu i zobowiązałem się do wprowadzenia poważnych zmian.

READ  Najwyższe ceny płyt CD dzisiaj, 21 kwietnia

Budynek Jenga ma 19-metrowe sufity, okna o podwójnej wysokości, podłogi z białego dębu i kamienia, kominek gazowy, kuchnię szefa kuchni i trzy balkony o łącznej powierzchni 1252 stóp kwadratowych z panoramicznym widokiem na wodę i panoramę miasta.

Jest także domem dla sławnych ludzi bogatych, w tym piosenkarza Franka Oceana.

Dodatkowe raporty Larry’ego Celony i Stephena Fago

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *