Szef Royals mówi, że Whit Merrifield „przeprasza” za to, że zaszczepił konkurenta

To był ciężki dzień dla Kansas City Royals kiedy był Ogłosili, że 10 z ich graczy nie będzie mogło zagrać w serii Road Przeciwko Toronto Blue Jays, ponieważ nie są odporni, ale prawdopodobnie najmniejszy moment nadszedł od jednego z liderów klubu franczyzowego.

Dwugwiazdkowy All-Star Wyatt Merryfield był jednym z wielu graczy wyjaśniających swoją decyzję po tym, jak pojawiły się wiadomości, ale był jedynym, który sugerował, że decyzja była uzależniona od gry z przeciwnikiem:

Z Ann Rogers z MLB.com:

„Słusznie czy źle, nie zrobiłem tego dla kaprysu. To był długi proces myślowy. Ponieważ rozumiem, co Kanada ma w tej chwili. Jedynym powodem, dla którego rozważyłbym to w tym momencie, jest wyjazd do Kanady. może się zmienić w przyszłości”. Coś się wydarzyło i trafiłem na drużynę, która ma szansę zagrać w Kanadzie po sezonie i to może się zmienić. Ale kiedy siedzimy tutaj teraz, czuję się komfortowo z moją decyzją, moi koledzy z drużyny wspierają mnie, wspierają resztę graczy tutaj, którzy podjęli tę decyzję, i to wszystko.

Murrayfield widział przewidywalną ilość krytyki za przyznanie, że brak konkurencyjności 35-53 rodziny królewskiej odegrał rolę w podejmowaniu decyzji wpływających na jego zdrowie i zdrowie osób wokół niego. „On nie jest wygrywającym graczem. I żaden z tych naukowców, którzy noszą spodenki baseballowe” – powiedział. 1 komentarz od Stephanie Epstein ze Sports Illustrated.

Dayton Moore, szef operacji baseballowych Royals, powiedział Epsteinowi, że wierzy Murrayfieldowi, który obecnie uderza. .

Po dniu więcej Omów sytuację w programie z Soren Petro Powiedział, że był „zniesmaczony”, gdy usłyszał komentarze Murifielda, ale ujawnił, że Murifield przeprosił za to, jak wyjaśnił decyzję:

„Czasami bardzo trudno jest wyrazić uczucia i emocje. Czasami po prostu idzie nie tak. Kiedy pierwszy raz to usłyszałem, byłem bardzo rozczarowany. Szczerze mówiąc, jestem dość zniesmaczony. Ale wiem też, że to nie jest Witt. w związku z tym dał jasno do zrozumienia, że ​​jest mu przykro z powodu tego, jak to się potoczyło. Muszę to zaakceptować i iść dalej. Nie kopnę go, gdy będzie na dole, bo wiem, co Witt Merryfield miał na myśli dla naszego zespołu, za niesamowitą pracę, którą wykonuje tej społeczności i myślę, że był to bardzo zły dobór słów.

„On się z tego nauczy, a my wszyscy się tego nauczymy. To niefortunne, ale musimy spróbować iść dalej. Witt w pewnym momencie będzie miał okazję przedyskutować to stwierdzenie”.

Moore potwierdził, że Murrayfield będzie dostępny do omówienia swojego oświadczenia po przerwie All-Star. Wyraził również wątpliwości, czy zawodnik przerwał passę 553 kolejnych meczów rozegranych kilka dni temu z fantomową kontuzją palca, aby uniknąć publicznej kontroli.

READ  Joe Burrow z Bengals nie będzie potrzebował operacji po kontuzji kolana na Super Bowl LVI: raport

Whit Merrifield znalazł więcej kontrowersji, gdy wyjaśnił, że nie był szczepiony. (Zdjęcie: Kyle Rivas/Getty Images)

Rodzina królewska oficjalnie umieściła swoich 10 graczy, w tym kilku kluczowych graczy, na liście ograniczonej w czwartek przed ich pierwszym meczem w Toronto, Konto zespołu na Twitterze subtelnie je upominając.

Jak na ironię, Royals wygrali wtedy swój pierwszy mecz z Blue Jays 3-1, mimo że w swoim składzie mają pięciu pierwszoklasowych graczy i trzech pierwszorzędnych graczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.