„Tańcz dalej:” Hillary Clinton przychodzi walczyć w obronie fińskiego przywódcy

WASZYNGTON, Stany Zjednoczone – „Nie przestawajcie tańczyć”, napisała na Twitterze była kandydatka na prezydenta USA Hillary Clinton, wyrażając osobiste poparcie dla fińskiej premier Sanny Marin, której zamiłowanie do partii wzbudziło zainteresowanie na całym świecie.

Clinton Poczta Zawierało zdjęcie jej tańczącej z szerokim uśmiechem na twarzy w zatłoczonym klubie podczas podróży do Kolumbii w 2012 roku, kiedy była jeszcze sekretarzem stanu. Zakończyła „Tańcz dalej, marinsanna”.

Marinette odpowiedziała szybko, odpowiadając na Twitterze: „Dziękuję Hillary Clinton”, dodając emoji w kształcie serca.

Niedawno ujawniony klip wideo pokazuje Marinette tańczącą i imprezującą z grupą przyjaciół i celebrytów.

Krytycy powiedzieli, że wykazał się niestosownym zachowaniem wobec premiera, podczas gdy inni – teraz w tym Clinton – bronili prawa 36-latka do udziału w prywatnej imprezie z przyjaciółmi.

Marin powiedziała członkom swoich socjaldemokratów, że czasami ważne jest, aby się rozdzielić.

„Jestem człowiekiem. Czasami tęsknię za radością, światłem i zabawą pośród tych ciemnych chmur” – powiedziała Marine, najmłodsza kobieta premier na świecie. Dodała, że ​​nie opuściła „ani jednego dnia pracy”.

Jednak spotkała się z większą reakcją, gdy w lipcu pojawiło się zdjęcie dwóch kobiet podnoszących szczyty podczas imprezy w rezydencji premiera.

Marine ponownie przeprosiła.

74-letni Clinton kierował Departamentem Stanu w latach 2009-2013 za prezydenta Baracka Obamy.

W 2016 roku była nominowana przez Demokratów na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Pomimo silnej preferencji przegrała z potentatem nieruchomości Donaldem Trumpem w oszałamiającym zdenerwowaniu.

READ  Co najmniej 10 zabitych po zatonięciu hiszpańskiej łodzi rybackiej na Oceanie Atlantyckim

Jesteś profesjonalnym czytelnikiem

Dlatego założyliśmy The Times of Israel dziesięć lat temu – aby zapewnić wymagającym czytelnikom, takim jak ty, relacje o Izraelu i świecie żydowskim, które trzeba przeczytać.

Jak dotąd mamy prośbę. W przeciwieństwie do innych serwisów informacyjnych, nie wprowadziliśmy paywalla. Ale ponieważ dziennikarstwo, które prowadzimy, jest kosztowne, zapraszamy czytelników, dla których The Times of Israel stał się ważny, aby pomogli nam wesprzeć naszą pracę, dołączając Czasy Izraela Towarzystwa.

Już za 6 USD miesięcznie możesz wesprzeć nasze wysokiej jakości dziennikarstwo, jednocześnie ciesząc się The Times of Israel Darmowe reklamya także dostęp EKSKLUZYWNA TREŚĆ Dostępne tylko dla członków społeczności Times of Israel.

Dziękuję Ci,
David Horowitz, założyciel i redaktor The Times of Israel

Dołącz do naszej społeczności

Dołącz do naszej społeczności

Jesteś już członkiem? Zaloguj się, aby przestać to widzieć

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.