Taylor Hynek, Liderzy szokują niepokonane orły

Zawieszenie

Filadelfia – Taylor Hynek powiedział, że nie zwracał uwagi. Powiedział, że nie myśli zbytnio o tym, że poniedziałkowa noc będzie jego ostatnim startem, jeśli Carson Wentz wróci do aktywnego składu ze złamanym palcem gotowy do drogi.

I powiedział w zeszłym tygodniu, że jego obawy były zwycięskie. Aby wygrać mecz z ostatnią niepokonaną drużyną w NFL, musiał pomóc swoim kapitanom awansować na trzecie miejsce, utrzymać przywództwo i spójność – wszystko to, czego Waszyngton zwykle nie potrafił.

W tamtym czasie jego komentarze mogły brzmieć tak, jakby mówili o normalnej piłce nożnej – powiedz właściwą rzecz, bez względu na to, jak oczywiste jest to, i miej nadzieję i módl się, że wynik gdzieś nadejdzie. Z perspektywy czasu nadzieje rozgrywającego – i jego gra – były mądre, a poniedziałkowy mecz mógł zapewnić mu szansę na pozostanie na starcie Waszyngtonu, niezależnie od stanu zdrowia Wentza.

Opierając się na grze biegowej i skutecznej grze na trzecim miejscu, kapitanowie Heinicke zrobili to, czego nie zrobiła żadna inna drużyna w tym sezonie: zdenerwowali Philadelphia Eagles, 32-21 – W ich ojczyźnie, nie mniej.

Sfriluga: Taylor Hynek pokonał Orły. Liderzy powinni zostać z nim w QB.

Opisywany jako „prawdopodobnie największe zwycięstwo w mojej karierze”, Heinicke ukończył 17 na 29 na 211 jardów, bez przyłożenia i przechwycenia z oceną 66,9 podania. Galen Hurts z Filadelfii rzucił 17-na-26 na 175 jardów, dwa przyłożenia i przechwycenie na 94,2.

Po raz pierwszy w tym sezonie atak liderów wydawał się konsekwentny i systematyczny, ponieważ strzelił cztery bramki w pierwszej połowie, z czego trzy podczas 13, 12 i 16 meczów. Washington (5-5) zdobył 13 punktów w drugiej kwarcie, utrzymując Orły bez punktów, co samo w sobie jest osiągnięciem; Philadelphia (8:1) wszedł do gry po zdobyciu prawie 60 procent punktów w drugiej kwarcie i nie został jeszcze zdyskwalifikowany.

– Odkryliśmy, że jednym z najlepszych sposobów na spowolnienie występu Jalena Hurtsa jest usunięcie go z boiska – powiedział trener kapitanów Ron Rivera.

Na tym jednak jego dominacja w pierwszej połowie się nie skończyła. Waszyngton zdobył szczyt Filadelfii 235 jardów na 101, skonwertował 75% swojego trzeciego przyłożenia (9 z 12) i wykonał 51 zagrań dla Eagles 19. Największa w historii serii, strzeliła 58-metrową bramkę z pola (najdłuższa w karierze Joey’a Sly’a). ), który objął prowadzenie 20-14 i wywołał serię buczenia od fanów Eagles.

W grze Washington rozegrał 81 zagrań na 330 jardów, w tym 152 na parkiecie, i skonwertował 57 procent swojego trzeciego przyłożenia (12 na 21). To było wszystko, czego nikt się nie spodziewał, a nawet więcej.

READ  Brazylia vs Serbia: Mistrzostwa Świata 2022 - Na żywo | Mistrzostwa Świata 2022

Rivera, który później udusił się w szatni, powiedział.

Dwa tygodnie temu jego matka Delores zmarła po walce z rakiem płuc. Pośród całego dramatu poza boiskiem Rivera zapewnił swój zespół, że: Znaczenie utrzymania koncentracji.

W ciągu tygodnia poprosił swoich graczy, aby pozwolili mu zająć się nieistotnymi rzeczami. Po meczu walczył ze łzami, mówiąc graczom, że jego matka „byłaby dumna”.

– To wiele znaczy, ponieważ piłkarze byli w stanie skupić się na tym, co ważne – powiedział. „… ciężka praca zaczyna się opłacać.”

Po kluczowej pierwszej połowie liderzy otworzyli drugą, zmuszając ich do zdobycia trzech bramek, a następnie wyruszyli w kolejną długą podróż, która obejmowała 14 meczów i ponad osiem minut, zanim Sly strzelił bramkę z 32 jardów, aby powiększyć podwórko Waszyngtonu. Prowadzi do 23-14.

Liderzy nie tylko zjednoczyli swoją grę przez ostatnie dwa sezony pod rządami Rivery – wykazali się kontrolą i dbałością o szczegóły, które umykały im w najbardziej krytycznych sytuacjach. Z Henickiem na czele Waszyngton gra na krawędzi, zwykle o rzut od katastrofy lub chwały.

W zeszłym tygodniu przeciwko Minnesocie jego głębokie podanie zostało przechwycone nad środkiem, co drogo kosztowało liderów Gdzie skończyła się ich potrójna passa zwycięstwa. W tym tygodniu to jego sztuki zrobiły różnicę.

W drugiej kwarcie środkowy Tyler Larsen posłał niespodziankę nad głową Heinickego, ale rozgrywający ugiął się, odbił i wyrzucił go poza boisko – po serii bójki – co kosztowało Waszyngton tylko spadek, a nie dobry kawałek metra lub gorzej. .

Następnie, w czwartej rundzie, podczas ostatniej jazdy Waszyngtonu, Hynek odbił się od presji i rzucił kolano na trzecim miejscu, oddając niepotrzebnie ostry rzut karny Brandonowi Grahamowi z Orłów, gdy Graham go szturmował.

„Ten ostatni spektakl nazwaliśmy kursywą dla Terry [McLaurin]I to była jedna z tych rzeczy. Jeśli jest otwarty, daj mu go, a jeśli nie, weź worek” – powiedział Heineck. „Nie wyrzucę go, chyba że jest szeroko otwarty. Kiedy wziąłem to kolano i zobaczyłem, jak się do mnie zbliżają, miałem nadzieję, że podejdą do mnie, i na pewno to zrobili. To był błąd z ich strony, ale hej, będziemy z tym żyć”.

Błąd Orłów ujawnił również wzrost Henneka.

– Za dużo – powiedział Rivera. „Jedną z rzeczy, których się uczy, jest branie tego, co zostało mu dane”.

Przez cały poniedziałkowy mecz liderzy byli w większości zdrowi, a kiedy popełnili błąd, starali się go nadrobić. Zobowiązali się do biegu wcześnie i trzymali się go (Brian Robinson Jr ukończył na 86 jardów i wylądował na 26 trybunach), otwierając elementy gry w podań. Przesunęli piłkę i zjedli zegar, przesunęli krytyczne trzy punkty i przez większość czasu trzymali się z daleka.

READ  2022 NCAA Baseball Arch: wyniki MŚ College World Championship, terminarz

Jednak pierwsze dwie minuty meczu zasygnalizowały początek kolejnej katastrofy w pierwszej połowie. Armani Rogers był oflagowany za kontynuowanie otwarcia, co spowodowało stratę 33 jardów w długim powrocie Antonio Gibsona. Następnie Waszyngton pojechał trzy razy. Po trudnym rzucie karnym Washington oddał piłkę, Heineke został usunięty z ubrania. Philadelphia odzyskała piłkę i potrzebowała zaledwie trzech zagrań, aby znaleźć strefę końcową w biegu na jeden jard Hurtsa.

Liderzy odpowiedzieli swoim pierwszym długim biegiem, wykorzystując 10 zagrań biegowych ograniczonych do dwóch dużych podań – przyjęcie z 26 jardów przez McLaurina w trzecim i drugim oraz 14-metrowy chwyt Jahana Dotsona w drugim i 11. Gibson objął prowadzenie z jednym jardem przyziemienia.

Ta zbrodnia bardzo różniła się od tej pokazanej przez Waszyngton w poprzednich tygodniach.

Cztery dania na wynos z Monday Night’s Beat

Pojawią się pewne błędy. Cornerback Benjamin St-Juste został wezwany, aby przeszkadzać w głębokim podaniu Hurtsa i chociaż wywołanie to wyglądało na wątpliwe, doprowadziło do kolejnego wyniku Eagles, tym razem podania z dystansu sześciu jardów dla Dallas Guedert, który podniósł Philadelphia 14-7.

Poinformowano, że Waszyngton przełożył mecz na czwartym i pierwszym miejscu, co skłoniło koordynatora ofensywy Scotta Turnera do podniesienia rąk w boksie i przechwycenia bramki Sly’a z 44 jardów.

Jednak po tym, jak został przechwycony przez obrońców Darka Forresta i jeszcze dwa gole dla Waszyngtonu przed przerwą – przyłożenie z 1 jarda prowadzone przez Robinsona i rzut z pola z 58 jardów przez Sly’a – liderzy prowadzili 20-14 w pierwszej połowie. Po raz pierwszy od ponad dwóch lat Waszyngton zdobył w pierwszej połowie co najmniej 20 punktów.

Orły wydawały się odbić po tym, jak Javon Hargrave został znokautowany w trzeciej kwarcie przez Hennika na linii 14 jardów w Filadelfii. Obalenie zmusiło Waszyngton do zadowolenia się z celem w polu o długości 32 jardów, co zwiększyło jego przewagę do dziewięciu. Philadelphia odpowiedziała długim biegiem, używając 11 zagrań, gdy Hurts rzucił 11-jardowe podanie do DeVonta Smitha, aby zrobić 23-21.

Zmiana nie była w planach Waszyngtonu, ale w tych okolicznościach nie była to wielka pomyłka. Było to trzecie i trzecie miejsce na Philadelphia 43, kiedy Heinicke wystrzelił pocisk w górę lewej linii bocznej w kierunku McLaurina, który utknął w powietrzu na tyle długo, by CJ Gardner-Johnson mógł się wspiąć i złapać go.

Heinicke powiedział w przeszłości, że jeśli ma szansę 50-50 z McLaurinem, planuje dać gwiazdę odbierającą ten strzał, a jego decyzja, aby to zrobić tutaj, wydaje się rozsądna, mimo że wynik był słaby. Gdyby rzut był trochę dalej, liderzy byliby kilka kroków od linii bramkowej. Zamiast tego został podniesiony, obrót, który ostatecznie miał z tym niewiele wspólnego.

READ  Washington Nationals pozwalają na 29 rund przegranych, ponieważ „sprawy trochę wymknęły się spod kontroli”

„Jest niesamowity, odkąd tu przybył – szczerze” – powiedział McLaurin. „… On naprawdę gra tak, jakby każda sztuka była ostatnią. Gra nieustraszenie, człowieku.”

W kolejnym posiadaniu piłki, interwencja defensywna zmusiła Johna Ridgwaya do podania krótkiego podania do Goederta, które odbił linebacker Jamin Davis i wrócił do spadku. Wynik został anulowany po przeglądzie – ale obroty pozostały i stworzyły kolejną okazję do zwiększenia przewagi Waszyngtonu. Sly, który grał w swoim życiu, strzelił bramkę z pola z 55 jardów, gdy pozostało 7:33, co dało Waszyngtonowi przewagę 26-21.

Ale żaden mecz liderów, zwłaszcza z rozgrywającym Heinicke, nie mógł się zakończyć bez występów teatralnych w późnej fazie gry. Tym razem przyszło za zgodą obrony.

Co warto wiedzieć z 10 tygodnia NFL: Saga Bills-Vikings ukradła show

Hurts wystrzelił z 50 jardów podanie do Queza Watkinsa, który potknął się na trawie, a następnie odbił się i stracił kontrolę nad piłką, gdy uderzył go St-Juste. Forrest odzyskał potknięcie, aby zakończyć zwycięską kampanię.

„Zdecydowanie weszliśmy w tę grę, wiedząc, że nikt w nas nie wierzy” – powiedział Forrest. „…przyszliśmy gotowi do walki.”

Gdy jego drużyna była gotowa na zwycięstwo w ostatniej minucie, Dotson był zgłoszony, że przeszkadzał w ataku, co doprowadziło do prześwitu z 21 jardów przez Curtisa Samuela na trzecim miejscu. Ale po rzucie karnym obrońca Montez Sweet sfrustrował kolejną kampanię w Filadelfii, zdobywając trzecie miejsce.

Wtedy Hynek trzymał się planu: skręć trzecią w dół i jedź dalej.

Na trzeciej i siódmej pozycji, z McLaurinem mocno osłoniętym, Heineke obronił się, po czym rzucił kolano i strzelił karnego do Grahama, co dało liderom nowy zestaw poślizgów i szansę na zatrzymanie zegara.

Kiedy Philadelphia w końcu odzyskała piłkę, Casey Tuhill odzyskał desperację po złej stronie, by wylądować w finale gry, co pozwoliło Washingtonowi zapewnić zwycięstwo, a Hynek wszedł do tunelu z radością.

„Czuliśmy, że gdybyśmy mogli kontrolować serię bójek i biegać z piłką, moglibyśmy zwolnić tempo i to właśnie byliśmy w stanie zrobić” – powiedział Rivera, zanim zajął się piłką. – To znaczy, facet jest dynamicznym pomocnikiem i wykonał dobrą robotę – a Galen też nie jest złym facetem.