Terry McLaurin, Depo Samuel wśród siedmiu graczy NFL, którzy w tej chwili zasługują na podbicie

Los Angeles Rams zrobili to tuż poza sezonem, po raz kolejny twardo myśląc o opiece nad tymi, którzy pomogli im zdobyć pierwsze mistrzostwo franczyzy 22 lata temu.

Gdzie Pokonanie Cincinnati Bengals Na Super Bowl LVI Los Angeles przyznało przedłużenia kontraktów wielu weteranom, w tym ogromne oferty Rozgrywający Matthew StaffordA Szerokie przyjęcie Cooper Cup A Defensywny Aaron Donaldktóry jest obecnie uznawany za najlepiej opłacanego gracza defensywnego w historii NFL.

Barany przesłały wiadomość, że wydajność na najwyższym poziomie zostanie nagrodzona, nawet jeśli zostało ci wiele lat na kontrakcie. Wracając do domu Srebro i nagrodzony złotem.

To ma sens, ale w całej lidze istnieją hardkorowe typy zarządzania, które uważają, że nie płacisz graczowi, chyba że – a nawet – musisz. Są bardziej skoncentrowani na budowaniu jutra niż na wygrywaniu dzisiaj. Na pewnym poziomie ma to sens – jeśli Zgadzasz się z tradycyjnym i konserwatywnym modelem biznesowym, w którym limit wynagrodzeń jest traktowany jako nieelastyczny przedmiot. Zespoły z takim nastawieniem wygrywały mistrzostwa. Ale ta filozofia może również stworzyć mur między garderobą a recepcją, ponieważ znowu widzieliśmy, że nie jest to odpowiednie dla graczy szukających ofert lub wstrzymujących usługi ze szkolenia z powodu niezadowolenia ze statusu ich kontraktu.

Tak więc rekwizyty dla baranów, aby robiły to, czego nie musiały robić, i obejmij górną granicę pensji, aby uhonorować wydajność. Ich chęć otwarcia książeczki czekowej sprawiła, że ​​zacząłem się zastanawiać…

Który z pozostałych weteranów z całej ligi zasługuje na podwyżkę?

READ  Scenariusze Playoff Warriors: od 5 do 9, zobacz, jak to się potoczyło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *