The Last Of Us PS5 Remake Graphics vs The Last Of Us PS5 Remake Graphics vs. Ostatni z nas grafika PS3

Ellie in the Last of Us PS5 stoi obok Ellie w Last of Us PS4.

zrzut ekranu: niegrzeczny pies / kotaku

Wiadomości o remasteringu gier wideo zawsze prowadzą w huraganie dyskursu. Czy cały ten czas naprawdę minął? Czy to jest gra? naprawdę Warto przerobić? Ten tydzień jest okiem burzy ostatni z nasPodczas gdy fani zastanawiają się, czy obrazy w nowo odsłoniętej wersji wyglądają wymiernie lepiej niż te w oryginale.

Ogłoszono ostatniej nocy podczas Hot Geoff Summer Kickoff ShowA Ostatni z nas, część pierwsza To kompletny remake ostatni z nasprzerażająca gra akcji autorstwa Naughty Dog na PlayStation 3. (Sony Nieumyślnie wyciekło nowe wydanie Na kilka godzin przed pokazem, daj trochę wiatru z żagli oficjalnego ujawnienia. Niegrzeczny pies też jest Tworzenie samodzielnych gier wieloosobowych Opóźniamy wersja telewizyjna.) część pierwszaktóry poprawia grafikę i „nowoczesną rozgrywkę”, ukaże się 2 września na PlayStation 5, a później na PC.

Kiedy ostatni z nas Wydany w 2013 roku, był powszechnie uważany za ultra-wysokiej jakości graficzny tag swojej epoki. Przeprojektowana wersja na PlayStation 4, wydana w 2014 roku, prezentuje się jeszcze lepiej. Możesz zrobić sprawę, przynajmniej w dobie malejących zysków za dokładność grafiki, Ostatni z nas zremasterowany To rzeczywiście nowocześnie wyglądająca gra.

Dwie strony debaty na ten temat Nasza ostatnia część pierwszaWizualizacje dla . można podsumować część pierwsza na Twitterze:

  • „To nie brzmi dużo lepiej niż zremasterowany” jedna osoba Napisał.
  • „Różnica jest niesamowita” Napisał w przeciwnym razie.

Od razu, Twitter jest w wodzie Ze zdjęciami porównywanymi obok siebie Nasza ostatnia część pierwsza dla swoich poprzedników. Niektóre zmiksowane ujęcia z remake’u w porównaniu do oryginału z 2013 roku, gdzie ponury obraz jest wyraźnie ostrzejszy. Inni używają remastera jako głównego punktu, co wydaje się być porównaniem bardzo ładnej gry do bardzo ładny Gra.

Getting into the weeds, some folks acknowledge visual improvements while also expressing disappointment with the changes in art direction those improvements bring. For instance, Joel, the protagonist, looks more weathered and weary in the remake, bearing a closer resemblance to his character model from 2020’s The Last of Us Part II, set several years after the events of the first game.

The reveal has also zadał kilka pytań Od tego, czy warto przeznaczyć środki Sony na remake stosunkowo niedawnej i stosunkowo dobrze wyglądającej gry. Naughty Dog, jedno z najbardziej prestiżowych studiów firmowych Sony, może nad nim pracować byle co Kolejny teraz, czy to kolejny wpis w popularności Nieznany Ciąg lub rozszerzenie Nasza ostatnia część 2. (Wczoraj wieczorem Neil Druckman z Naughty Dog powiedział, że prowadzi nowy projekt w studiu, ale nie podzielił się żadnymi innymi szczegółami.)

Inni nie uzasadnili założenia, że ​​remake nie jest pasjonującym projektem Naughty Dog, ale raczej częścią kampanii marketingowej kierowanej przez Sony w nadchodzącej adaptacji telewizyjnej. (Producent wykonawczy serialu, Druckmann, nękał produkcję jednego z nich podczas wczorajszego wydarzenia z udziałem Pedro Pascala i Belli Ramse.kuca w słabo oświetlonym pokoju.) Serial, który jest obecnie produkowany w HBO, nie ma daty premiery.

Za pomysłem stoi logika, że ​​przed nadchodzącą premierą serii Sony będzie chciało zrobić zamieszanie dla nowicjuszy i odświeżyć wspomnienia starych fanów. Jest to jednak czysto spekulacyjne. Sony nie odpowiedziało na prośbę o komentarz.

Żeby było jasne, ja… nie jestem do końca pewien, na czym stoję w tym wszystkim! To jest pytanie do Future Me. To znaczy, kto wie! Mogą Opóźniamy Wygląda na zupełnie nową grę ze sterowaniem do standardów 2022. Wizualizacje na PS5 prawdopodobnie wyskakują w taki sposób, że nie będę w stanie pojąć, dopóki nie zagram w nią w akcji. Są to rzeczy, których nie można racjonalnie ocenić, dopóki gra się nie skończy.

Ale jest jedna zniewaga, którą czuję się dziś bardzo komfortowo oceniając: $$$$. Nasza ostatnia część pierwsza zawarte w Wkrótce rekordowa cena W przypadku gier nowej generacji, z wersjami od 70 USD do 100 USD (z droższymi wersjami, w tym mnóstwem dodatków i sprzętu w grze). Właściciele PS5, którzy Subskrybuj PS Plus można uzyskać teraz Ostatni z nas: Remastered Bez dodatkowych kosztów. Jest to jedna z gier w kolekcji PS Plus.

READ  Nowy Return to Monkey Island ukaże się w 2022 roku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.