„The Midnight Club” Netflixa bije rekord strachu przed skokiemCNN

Skocz strach hejterów, strzeż się Nowy serial Netflixa „Klub północy”.

Program, horror, tajemnica i thriller, który zadebiutował 7 października, pobił rekord świata pod względem liczby strachów przed skokiem, Według komunikatu prasowego Księgi Rekordów Guinnessa.

Fear of Jumping opisuje klasyczny horror, w którym chwilę spokoju przerywają głośne dźwięki lub błyskawiczne cięcie, które ma sprawić, że widz podskoczy ze zdumienia lub strachu. Pomyśl o Jasonie Voorheesie wyskakującym z wody pod koniec klasycznego filmu „Piątek 13” z 1980 roku.

Pierwszy odcinek „The Midnight Club” pobił rekord w liczbie najbardziej porywających powieści napisanych w jednym odcinku telewizyjnym, podał komunikat prasowy. Odcinek zawiera 21 przerażających skoków.

Twórca serialu, Mike Flanagan, żartował, że chce pobić rekord w odpowiedzi na producentów, którzy nieustannie prosili go o dodanie kolejnych przerażających skoków, pomimo jego życzeń, zgodnie z publikacją.

Seria horrorów oparta jest na powieści Christophera Pike’a z 1994 roku i opowiada historię ośmiu nastolatków, którzy cierpią na śmiertelne choroby. Akcja rozgrywa się w dziwnym, starym domu w latach 90., a nastolatki zaczynają spotykać się późno w nocy, aby opowiadać niepokojące i nadprzyrodzone historie.

READ  Chrisshell Stause krytykuje gwiazdę serialu Selling Sunset Season 6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.