Tiger Woods spotka się z czołowymi golfistami, aby zapobiec wycofaniu się z LIV Series | Seria LIV Golf

Tiger Woods ma spotkać się we wtorek z najlepszymi golfistami świata, aby powstrzymać jego wycofanie się z wspieranego przez Arabię ​​Saudyjską turnieju PGA Tour. Seria LIV Golf.

Ta historia została po raz pierwszy zgłoszona przez Fire Pit Collective i Sources Później potwierdził plany ESPN. Spotkanie ma się odbyć w Delaware, miejscu mistrzostw BMW, które rozpoczynają się we wtorek.

„To spotkanie o tym, jak możemy utrzymać 20 najlepszych graczy na świecie na tej samej stronie. Wycieczka PGA Świetny produkt profesjonalnego golfa” – powiedział w poniedziałek jeden z graczy zaproszonych na spotkanie ESPN.

Wielu byłych głównych mistrzów, w tym Dustin Johnson, Brooks Koepka i Sergio Garcia, dołączyło do serii LIV, która w niektórych przypadkach oferuje gwarantowane oferty o wartości ponad 100 milionów dolarów. Raporty z ostatnich kilku tygodni łączyły obecnego mistrza Open, Camerona Smitha. Wraz z przejściem do nowej serii. zeszły tydzień, Amerykański sędzia zablokował trzech buntowników LIV Funkcje kończącej sezon playoff serii PGA Tour.

Komisarz LIV, Greg Norman, powiedział wcześniej w tym miesiącu Woods odrzucił ofertę o wartości 800 milionów dolarów, aby dołączyć do serii.

Sam Woods wyraził sprzeciw wobec graczy dołączających do serii LIV. „Nie zgadzam się z tym” – powiedział Woods w lipcu. „Myślę, że to, co zrobili, to zaniedbanie, aby dojść do tego punktu”.

Tiger Woods zwraca rebeliantów LIV, ich twórców — wideo

Seria LIV nie jest jeszcze rozpoznawana przez oficjalny świat Golf Ranga, która pomaga określić dziedziny dla kierunków.

„Kto wie, co stanie się w przyszłości z punktami w światowym rankingu, kryteriami wejścia do głównych mistrzostw” – powiedział Woods. „Organ zarządzający musi to rozgryźć.

„Niektórzy z tych graczy mogą nie mieć szansy na grę w najważniejszych mistrzostwach. To jest możliwość. Nie jesteśmy jeszcze pewni. Wszystkie główne organizacje mistrzostw muszą podjąć tę decyzję. Ale jest możliwość, że niektórzy gracze nigdy, przenigdy nie dostaną szansy na grę w ważnych mistrzostwach, nigdy nie będą mieli szansy tego doświadczyć tutaj, nigdy nie będą chodzić po fairways w Augusta National. Tego nie rozumiem.

Woods nie jest jedynym poważnym golfistą, który wypowiada się przeciwko serii LIV. Rory McIlroy nadal wyraża swoje niezadowolenie z graczy LIV, którzy próbują rywalizować w PGA Tour.

„Nie błagam nikogo, aby poszedł grać w LIV lub wziąć gwarantowane pieniądze” – powiedział McIlroy w zeszłym tygodniu. „Jeśli to twój przywilej i to, co chcesz robić, absolutnie w porządku.

„Myślę, że to właśnie stąd bierze się niechęć członków trasy, ponieważ chcą spróbować wrócić tutaj bez konsekwencji. Każdy, kto czyta podręcznik PGA Tour lub przestrzega zasad i przepisów, czuje się wobec nich bardzo niesprawiedliwie. Wczoraj było dobrze. dzień na trasę i dla większości członków.

READ  CEO Trumpa Alan Weiselberg przyznaje się do oszustwa podatkowego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *