Tiger Woods zajął 39. miejsce w JP McManus Pro-Am, a Xander Schauffele wygrał

drewno tygrysa We wtorek zakończyła rywalizację z wynikiem 2 nad 74 i zakończyła remis o 39. miejsce na JP McManus Pro-Am, obsadzonej gwiazdami imprezie w Limerick w Irlandii, która była miejscem rozgrywania przyszłotygodniowych Open Championship.

Dobrą wiadomością dla Woodsa było to, że wtorkowa runda przyniosła nieznaczną poprawę w porównaniu z otwarciem 77 w poniedziałek. Najważniejszymi wydarzeniami były kolejne birdie na poziomie 4, 15 i 3 na 16, przed poślizgiem na 18, gdzie wykonał ostatni z czterech duchowych passów tego dnia.

Jednak tłum wydawał się nie mieć nic przeciwko. Spotkało się to z owacjami na stojąco 18 listopada, a niektórzy fani skandowali „Nimr, tygrysie!” Gdy schodził z ostatniej zieleni w Adare Manor.

Następnym turniejem Woodsa będzie 150. Open w popularnym St Andrews, który rozpocznie się 14 lipca. Będzie to jego trzecia oficjalna impreza od czasu poważnej kontuzji nogi w wypadku samochodu pod Los Angeles w lutym 2021 roku. W kwietniu zajął 47. miejsce w Masters. , a następnie wycofał się po trzeciej rundzie PGA Championship w maju. Opuścił US Open w zeszłym miesiącu z powodu problemów z chirurgicznie naprawioną nogą.

Jednym z nazwisk do obejrzenia w St Andrews byłoby: Xander Shaveli. Po zwycięstwie w PGA Tour na Travelers w zeszłym tygodniu, Schauffele osiągnął wynik 64-70 z 10-pod, 1-strzałowym dwubojem, pokonując innego Amerykanina Sam Burns W JP McManus (red.). Jego otwierająca runda 64 zremisowała niską rundę pro (Padraig Harrington w ten sam wtorek), a następnie trzy ptaki i jeden duch (runda 2.

Shaveli, podobnie jak wielu znanych graczy, gra w tym tygodniu w Scottish Open.

Inni ważni finiszerzy na boisku 49ers (Jordan Spieth został zdyskwalifikowany w poniedziałek) na JP McManus to: Ricky FowlerA Justin Thomas A Rory McIlroy (5-under łącznie, remis na szóstym miejscu); Dustin Johnson (3 poniżej, remis na 13); Bryson DeShampoo (1 poniżej, remis w wieku 21 lat); A Scotty Scheffler (Mój mąż, związany pod numerem 23.)

READ  Dominacja Rafaela Nadala na kortach ziemnych trwa nadal dzięki epickiej wygranej w French Open nad Novakiem Djokoviciem | Francuski Otwarte 2022

Leona Maguireczłonkini LPGA Tour z Irlandii i jedyna kobieta na boisku, przeszła 72-76 i zakończyła remis na 33. miejscu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.