Todd i Julie Chrisley zgłaszają się do więzień federalnych, aby rozpocząć wyrokiCNN

Według ich adwokata Alexa Little’a, gwiazdy reality TV, Todd i Julie Chrisley, są teraz przetrzymywani przez federalnych urzędników więziennych.

Para, która była w zeszłym miesiącu W listopadzie został skazany do więzienia za oszustwa i przestępstwa skarbowe, o których zostali poinformowani Dedykowane więzienia na Florydzie i Kentucky przed wtorkowym terminem, czyli w południe czasu lokalnego, Little powiedział CNN.

Todd Chrisley pracuje od 12 lat w FPC Pensacola, placówce o minimalnym poziomie bezpieczeństwa w Pensacola na Florydzie.

Julie Chrisley odsiaduje swój siedmioletni wyrok w FMC Lexington w stanie Kentucky, które na stronie internetowej więzienia jest opisane jako „federalne centrum medyczne bezpieczeństwa z minimalnymi obozami bezpieczeństwa satelitarnego”.

Chrisleyowie, znani z reality show „Chrisley Knows Best”, byli Skazany w czerwcu w sądzie w Gruzji za spisek mający na celu oszukanie banków na ponad 30 milionów dolarów w postaci nieuczciwych pożyczek.

Według Departamentu Sprawiedliwości para i ich księgowy zostali również skazani za kilka przestępstw podatkowych, w tym za próbę oszustwa IRS i unikanie pobierania zaległych podatków.

Chrisleyowie utrzymują, że są niewinni i odwołują się od swoich spraw.

„Chrisley Knows Best” zadebiutował w 2014 roku w USA Network. Skrócony, dziesiąty sezon zostanie wyemitowany jeszcze w tym roku.

READ  Zobacz odkrywczą sukienkę Zoe Kravitz z premiery Batmana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.