Trae Young miał niepochlebny rekord porażek w meczu 1 przeciwko Celtics

Ta statystyka podkreśla ciągłe zmagania Trae Younga w play-offach pojawił się w oryginale NBC Sports Boston

Atlanta Hawks będą potrzebować więcej swojej supergwiazdy Trae Younga, aby mieć jakiekolwiek szanse na zwabienie Boston Celtics do pierwszej rundy play-offów NBA 2023.

Young był ograniczony do przeciętnych 16 punktów w meczu 1 w sobotę w TD Garden. 24-latek trafił 5 na 18 z parteru, trafiając tylko jedną trójkę w pięciu próbach. Jego zawieszenie było kluczem do zwycięstwa Bostonu 112-99.

Dyskusja Celtics: Celtics wyruszają na mecz 1 zwycięstwo vs. Hawks po dominującej pierwszej połowie Słuchaj i subskrybuj

Young chce wyrwać się z dołka w zeszłorocznej pierwszej rundzie play-off przeciwko Miami Heat. W ostatnich siedmiu meczach posezonowych trafiał 8 na 49 zza łuku. To najwięcej prób z najmniejszą liczbą prób w siedmiu meczach w historii kwalifikacji, Według statystyk i informacji ESPN.

Jednak nie był jedynym zawodnikiem Hawks, który w sobotę walczył w ofensywie. Atlanta uderzyła 5 za 29 z głębi i 38,8 procent z podłogi. C prowadzą aż 32 punktami, zanim Hawks zmniejszą deficyt do 12 punktów w czwartej kwarcie.

Dlaczego intensywność gry obronnej Celtics w meczu 1 może prowadzić do długich przebiegów

Gwiazda Celtics Jaylen Brown oczekuje więcej od Young and the Hawks w Game 2.

„Spodziewamy się, że w następnym meczu będzie miał najlepszy strzał”, powiedział Brown po zwycięstwie Bostonu. „Drużyna nie może być brana za pewnik”. „Spodziewam się, że następny mecz będzie dla nich lepiej przygotowany, więc my też musimy być lepiej przygotowani”.

Mecz 2 jest ustawiony na 19:00 ET we wtorek w TD Garden. Możesz obejrzeć akcję tutaj na NBC Sports Boston, zaczynając od godz Celtics Premecz na żywo Godzina szósta