Transmisja Silent Hill zaplanowana jest na 19 października

Prosto z pyska konia

Od przedwczesnej śmierci ciche wzgórza i PT W wersji beta widzieliśmy stały strumień przecieków i rzekomych plotek o tym, co będzie dalej ciche wzgórze Gra. Wiele osób twierdzi, że ma poufne informacje, ale w tę środę usłyszymy je na żywo od ludzi, którzy faktycznie prowadzą program. Konami ogłosiło w niedzielę, że Silent Hill Transmission zostanie wyemitowany 19 października i będzie zawierać „najnowsze aktualizacje dla ciche wzgórze seria.”

Ktoś zgadnie, co zobaczymy w serialu, ale włożę swoje pieniądze do Konami, zaciągając kurtynę na to niedawno ujawnione Silent Hill: krótka wiadomość Lista produktów. mógłby SMS Czy to nowa gra, czy replika jednej z poprzednich gier z serii? Czy to jest Bezludny Gra, z której wszyscy przestaliśmy się śmiać? Użyłem pliku Ciche wspomnienia wzgórza roztrzaskane Klucz do sztuki w obrazie znaku, ponieważ Sam Barlow Wzmianka o kontynuacji tego arcydzieła W przeszłości. Wygląda na to, że Masahiro Ito też świadomy tego. Myślę, że dopóki Konami nie zaprezentuje nowej maszyny pachinko, warto ją dostroić.

The ciche wzgórze Seria była w czyśćcu przez około dekadę po wydaniu deszcz A księga wspomnień W 2012 r. słynny Hideo Kojima próbował przejąć franczyzę w 2014 r ciche wzgórza, ale po dobrze nagłośnionej kłótni z Konami opuścił firmę i projekt, by założyć własne studio. to było tam? wiele Pogłoski o tym, że Kojima tworzy plik ciche wzgórze W Kojima Productions gra się skończyła, ale na tym froncie nie było nic konkretnego.

W każdym razie fani nie będą musieli długo czekać. Transmisja Silent Hill odbędzie się 19 października o 14:00 czasu polskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.