Trey Mancini z Astros ma świetny początek ze swoim nowym zespołem i może to być oznaką tego, co nadejdzie

USATSI

The Houston Astros Dodano zamiatacz Trey Mancini do zakładki Przed terminem handlu 2 sierpnia w zamian z Baltimore wilga. Mancini, delikatnie mówiąc, rozpoczął swoją karierę w Houston od mocnego startu, a to przypomina, co może oznaczać dla Astros na dłuższą metę.

W swoim drugim meczu od czasu handlu odwołał się od czerwone skarpetkiNastępnie w piątkowy wieczór w Cleveland wejdź dwa razy głębiej wygraj 9-3 Nad opiekunowie. Homer pierwszej nocy pomógł mu stworzyć małą historię:

A jego drugi Homer tego wieczoru był pierwszym Wielkim Szlemem w jego karierze MLB:

W chwili pisania tego tekstu Mancini miał trzy hity jako Astro, a wszystkie te hity były home runami. Po świetnym występie w piątek wieczorem, teraz w sezonie obniża .268/.345/.425. Nie, Mancini nie będzie kontynuował zdobywania trzech przejazdów na każde osiem uderzeń w Houston, ale będzie stałym źródłem energii przez cały postsezon. Przede wszystkim dlatego, że jest bardzo dobrym hitterem, a także dlatego, że będzie znacznie lepiej pasował na swoim nowym stadionie.

Pamiętacie, że przed sezonem Orioles dostosowano wymiary lewego pola w Camden Yards. Nowa lewa ściana pola znajduje się około 30 stóp od płyty głównej niż kiedyś, a także 5 stóp wyżej, Według szacunków Baltimore Sun. Chociaż Mancini włada wszechogarniającą mocą, został mocno dotknięty zmianami w Baltimore. Jest teraz w Houston, które ma chyba najodpowiedniejszą lewą werandę w całym MLB. Być może nieprzypadkowo Mancini wykazał bardziej agresywne podejście od czasu handlu. Tak, próbka danych jest śmiesznie mała, ale warto się przyjrzeć, czy ten trend się utrzyma.

Wiemy, że Mancini ma dużą moc. Ma na swoim koncie 35 sezonów Homera, a po opuszczeniu całego 2020 roku w zeszłym roku skończył 21 lat. Jego pierwszy sezon od zwycięstwa w walce z rakiem jelita grubego. Teraz, gdy jest na boisku domowym, przeciwko któremu nie działa aktywnie – i najprawdopodobniej pomaga mu w wielkim stylu – możesz zobaczyć szczytowy zwrot dla Manciniego.

READ  Igrzyska Olimpijskie na żywo: liczba medali, wyniki w łyżwiarstwie figurowym i deblu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *