Trzy znaki zodiaku z surowym horoskopem na środę 4 maja 2022 r.

Przed nami bardzo miły dzień, a dla niektórych może to oznaczać kłopoty. Z księżyc w rakuMożemy tego dnia bardzo żałować siebie, a z księżycem w trygonie do Saturna możemy w końcu powiedzieć sobie, że to wszystko nasza wina.

pomiędzy użalanie się nad sobą I uzasadniając ideę, że nie jesteśmy dobrymi ludźmi, ale raczej brudnym marnotrawstwem życia, niektóre znaki zodiaku tutaj dzisiaj nie będą dbać o tymczasowe efekty dnia.

Pomysł poniżania się do tego stopnia, że ​​zaczynamy wierzyć w kłamstwa, które sobie wmawiamy, jest zbyt trudny do zniesienia.

Jednak niektórzy z nas tak bardzo nienawidziliby siebie, że mogłoby się to wydawać nierealne. W ten sposób dostaje nas Saturn. Uważamy, że musimy być kimś – kimś innym i na dłuższą metę możemy być po prostu sobą.

Związane z: Trzy znaki zodiaku z najlepszymi horoskopami w środę 4 maja 2022 r.

Efekt Saturna Sprawia, że ​​wierzymy, że musimy dopasować się do szablonu, a im bardziej się staramy, tym bardziej dążymy do porażki. A porażka jest esencją tego dnia: czuć się jak jedność, bać się być jednością, ponosić porażkę w czymś, kiedy tylko sukces był dozwolony.

Związane z: 3 znaki zodiaku, które są najszczęśliwsze w miłości w środę 4 maja 2022 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.