Tygrysy z Detroit nie miały żadnej wiadomości od Eduardo Rodrigueza, odkąd LHP został umieszczony na liście „no-go” 3 tygodnie temu

Detroit Tigers nie miały kontaktu Eduardo Rodriguez Odkąd gwiazda znalazła się na liście zakazanych trzy tygodnie temu, powiedział dyrektor generalny Avila, który powiedział, że zespół „nie ma innego wyjścia, jak tylko na niego czekać”.

Avivila mówił o sytuacji Rodrigueza w środę, 23 dni po umieszczeniu leworęcznego na liście zakazanych z powodów osobistych. Tygrysy ogłosiły wówczas, że Rodriguez nie dołączy do drużyny „do odwołania”, a Avila w środę zauważył, że sytuacja jest „nadzwyczajna”.

„Skontaktowaliśmy się, ale najwyraźniej nie odpowiedział, więc trochę na to czekamy” – powiedział dziennikarzom Avila. „To niezwykłe, ale nie mamy innego wyboru, jak tylko poczekać na to teraz i zobaczyć, co się rozwinie w miarę upływu czasu”.

Rodriguez jest w pierwszym roku pięcioletniej umowy z Tygrysami o wartości 77 milionów dolarów, ale nie wystartował od czasu urazu klatki piersiowej 18 maja. 13 czerwca

Rodriguez nie został opłacony, gdy był na liście zakazanych, a Avivila odmówił odpowiedzi, jeśli Tygrysy rozmawiały o anulowaniu jego kontraktu.

„W tym momencie nie będę się w to zagłębiał” – powiedział Avivila. „Oczywiście jest to teraz prywatna sytuacja z jego strony, więc nie będę wchodził w żadne z tych aspektów prawnych”.

Menedżer Tigers AJ Hinch powiedział dziennikarzom w piątek, że Rodriguez był w swoim domu, ale nie podał dalszych informacji, mówiąc, że zespół „szanuje jego prywatność i po prostu próbował czekać na jego obóz, aby dać nam wskazówki, czego się spodziewać”.

„Chcemy, żeby wszystko było w porządku” – powiedział Hinch dziennikarzom. „Chcemy, aby był w dobrym miejscu, chcemy, aby wszystko wokół niego ustabilizowało się. Ale tak naprawdę nie możemy podejmować żadnych rozważań, dopóki nie dowiemy się dokładnie, co jest pod ręką. Poczekamy, aż się otworzy, kiedy zechce”.

READ  John Gruden zamierza „spalić [NFL's] ciągle w domu

29-letni Rodriguez jest 1-3 z ERA 4,38 w ośmiu meczach w tym sezonie z Tygrysami. Pierwsze sześć sezonów spędził w lidze z Boston Red Sox i był zwycięzcą 19 meczów dla Bostonians w 2019 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *