Tylko dziś do 50 procent zniżki na sprzęt do gier firmy Logitech w Amazon

Dzisiejsze oferty zaczynają się od niektórych Świetne ceny gier Logitech i sprzętu do przesyłania strumieniowego z dzisiejszej oferty od AmazonI, podobnie jak Monkey, Best Buy podąża za tym przykładem i pasuje do wielu z tych cen.

Wybór przecenionych produktów Logitech obejmuje od myszy I Słuchawki do kierownice oraz Kamerka internetowa. Więc jest plik Zestaw mikrofonu USB z niebieskim Yeti z podstawką na biurko i kompasem $143,99 (około 46 USD w porównaniu do kupowania ich osobno) Jest to idealne rozwiązanie do przesyłania strumieniowego i przesyłania strumieniowego na żywo – i ponieważ firma Logitech jest już właścicielem Blue. Wiele z tych ofert jest świetnych, ale przyjrzyjmy się niektórym z naszych ulubionych.

Logitech G435 Lightspeed Wireless to jeden z naszych najlepszych, wszechstronnych zestawów słuchawkowych do gier. Obecnie zajmuje pierwsze miejsce w naszych rankingach za Najlepszy wieloplatformowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier w naszym przewodniku zakupówI nie bez powodu – jest lekki i wygodny, obsługuje konsole PlayStation, Nintendo Switch i komputery PC, a do tego jest wyposażony w łączność Bluetooth do użytku z telefonami, co jest całkiem zgrabne. Logitech jest poza parkiem z kilkoma zabawnymi opcjami kolorystycznymi, a wszystkie są dziś przecenione do zaledwie 49,99 USD Amazonka I najlepsza oferta, która odpowiada najniższej dotychczas cenie. Ten zestaw słuchawkowy ma świetną wartość w pełnej cenie 79,99 USD, więc najlepiej kupić go za 30 USD.


Logitech G435 Lightspeed

G435 Lightspeed firmy Logitech to lekki i wygodny bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier, który nie zrujnuje banku. Jest kompatybilny z konsolami PlayStation, a także Nintendo Switch i PC. Obsługuje również technologię Bluetooth, dzięki czemu możesz słuchać muzyki lub odbierać połączenia podczas grania w gry.

Logitech G Pro X Superlight to wyjątkowa mysz bezprzewodowa z historią w e-sporcie, którą możesz kupić już dziś pod adresem Amazonka lub najlepsza oferta Za 139,99 USD we wszystkich trzech opcjach kolorystycznych — czarnym, białym i przyciągającym wzrok fioletowym. Właśnie widzieliśmy, jak ta mysz spadła do niższej ceny około tydzień temu, ale była dostępna tylko w kolorze czarnym i szybko się wyprzedała.

G Pro X to bardzo lekka mysz, ważąca około 63 gramów. Posiada również słynny czujnik Hero Sensor firmy Logitech do precyzyjnego sterowania lub szybkich kliknięć i pięć programowalnych przycisków. Chociaż istnieją tańsze myszy, ta jest świetną opcją, jeśli chcesz mieć taką, która jest lekka, bez dziurek i świecących diodami LED. Jak na mysz do gier, śmiem twierdzić, że jest nieco wyrafinowana.


Logitech GPro X Superlite

Logitech G Pro X Superlight to najlżejsza jak dotąd mysz, ważąca około 63 gramów i zachowująca czujnik 25600 DPI Hero od swojego poprzednika. Ma również prostą i przejrzystą konstrukcję, z tylko jedną diodą LED do wyświetlania poziomu naładowania baterii.

Kolejnym faworytem dzisiejszej wyprzedaży jest Kamera internetowa StreamCam firmy Logitech, która osiągnęła najniższy w historii poziom 119,99 USD (50 USD zniżki) w kolorze czarnym w Amazon. Ten model jest jednym z naszych ulubionych picków dla tych, którzy dążą do lepszej jakości obrazu z kamery internetowej. Oprogramowanie firmy Logitech oferuje wiele ręcznych kontroli i poprawek ustawień dla StreamCam, dzięki czemu możesz dostosować wygląd obrazu 1080p do własnych upodobań. Obsługuje do 60 kl./s, zapewniając płynniejsze, mniej przerywane przesyłanie strumieniowe i dobrą wydajność w wymagającym oświetleniu. Wreszcie, jedną sztuczką w rękawie jest to, jak łatwo można go zamontować w orientacji poziomej lub pionowej, aby łatwo dostosować się do wszelkich potrzeb podczas transmisji na żywo lub nagrań wideo.


Kamera strumieniowa Logitech

Streamcam obsługuje rozdzielczość 1080p przy 60 klatkach na sekundę. Ma pole widzenia 78 stopni wraz z dwoma mikrofonami dookólnymi. W przeciwieństwie do większości innych opcji, StreamCam łączy się przez USB-C.

Trzymając się niektórych ugruntowanych produktów, które kochamy, które są sprzedawane z dużymi rabatami, Odkurzacz iRobot Roomba i7 ma dużą zniżkę, jeśli zostanie odnowiony z Woot. Możesz kupić standardową Roombę i7 za jedyne 249,99 USD, czyli o około 315 USD taniej niż nowa obudowa dostępna obecnie pod adresem Amazonka. Woot oferuje również odnowioną Roombę i7 Plus, ten sam model z wbudowaną stacją automatycznego opróżniania, za 399,99 USD (połowa ceny nowego Amazonka). Oba są objęte 90-dniową gwarancją Woot.

Roomba i7 istnieje już od kilku lat, ale chociaż dostępnych jest wiele nowszych modeli, ta oferta oferuje model z wyższej półki w znacznie niższych cenach. Może być odnowiony i brakować mu niektórych drobnych funkcji, które mają nowsze modele, takich jak możliwość pracy w ciemnych pomieszczeniach, ale nadal otrzymuje aktualizacje oprogramowania i działa dobrze. Przeczytaj naszą recenzję.

Teraz coś nowego i świeżego. Telewizor kolorowy Smart TV Samsung M8 4K 32 cale Ogłoszony w styczniu na targach CES, biały model jest już o 100 USD taniej w AmazonkaI najlepsza ofertai prosto z SAMSUNG. To sprowadza cenę tej nowej płyty do 599,99 USD z sugerowanej ceny producenta wynoszącej 699,99 USD. Tego monitora jeszcze nie testowaliśmy – choć możecie być pewni, że będzie recenzja – ale to ciekawa od Samsunga. Ma design, który nie wygląda zbyt obcy stylowi Apple z zaktualizowanym M1 iMac, choć ma znacznie mniejszy podbródek. Oprócz rozdzielczości 4K i HDR 10+, M8 ma kamerkę internetową i wbudowane głośniki. Obsługuje również wiele usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Apple TV Plus i Disney Plus. Można nim nawet sterować za pomocą asystentów głosowych — i na szczęście nie jest to tylko Bixby.

Podczas gdy my staramy się postawić Samsunga M8 na swoim miejscu i zobaczyć, jak wypada w porównaniu z wyższą ceną Wyświetlacz Apple StudioJeśli chcesz zostać wcześnie adoptującym, możesz go kupić za 100 USD mniej.

Inteligentny ekran Samsunga M8


Inteligentny ekran Samsunga M8

Najnowszy inteligentny wyświetlacz Samsunga, 32-calowy 4K M8, jest dostępny w czterech kolorach, a każdy ma kilka fajnych sztuczek. Mogą przesyłać strumieniowo aplikacje do strumieniowego przesyłania telewizji i filmów, uruchamiać aplikacje Microsoft Office i nie tylko. Jest wyposażony w podłączaną kamerę internetową, która umożliwia również prowadzenie rozmów wideo w Google Duo.

Kilka ofert, które warto sprawdzić:

READ  Nowa aplikacja Microsoft Windows „One Outlook” zaczęła wyciekać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.