Tysiące lotów w USA zostało opóźnionych w niedzielę, ponieważ duży system burzowy zakłócił podróżowanie


Nowy Jork
Biznes CNN

Zły system pogodowy w większości Stanów Zjednoczonych uziemił trzy główne lotniska obsługujące Nowy Jork Jeden z najbardziej ruchliwych dni w podróży roku.

Do niedzieli wieczorem 6027 lotów do lub ze Stanów Zjednoczonych było opóźnionych. Według FlightAwareStrona internetowa podała, że ​​171 lotów w USA zostało odwołanych.

Duży system burzowy przenosi się na północny wschód od doliny rzeki Mississippi w niedzielę rano, przynosząc rozległe deszcze i silne wiatry. Oczekuje się, że ulewne deszcze i silne wiatry dotkną miliony podróżnych od środkowego zachodu po północny wschód i południowy wschód w niedzielę.

Lotnisko LaGuardia w Nowym Jorku zachęca podróżnych do rezerwowania miejsc parkingowych „Nie możemy tego wystarczająco podkreślić – planuj z wyprzedzeniem i przyjedź wcześniej, jeśli podróżujesz w okresie świątecznym #Święto Dziękczynienia”. — napisało lotnisko na Twitterze.

Międzynarodowy port lotniczy Newark Liberty przypomina LGA. Ostrzegł, że drogi prowadzące na lotnisko były już zatłoczone w niedzielę rano. „Okres wakacyjny to wyższa liczba pasażerów. Jeśli planujesz podróżować przez Terminal A lub B, skorzystaj z bezpłatnej usługi EWR VirtualLine, aby wcześniej zarezerwować miejsce w punkcie kontroli bezpieczeństwa” – poinformowało lotnisko. Powiedział na Twitterze. „Ze względu na zwiększoną liczbę pasażerów w okresie wakacyjnym prosimy o uwzględnienie dodatkowego czasu na podróż, odprawę i ochronę”.

Johna F. Kennedy Airport radzi również podróżnym podróżującym w niedzielę, aby planowali z wyprzedzeniem i przybyli wcześniej. JFK Napisał to na Twitterze Ze zweryfikowanego konta: „Pozwól na dodatkowy czas podróży na lotnisko #JFK, zatrzymaj się w zarezerwowanej lokalizacji, odpraw się i przejdź przez kontrolę bezpieczeństwa”.

— Przyczyniła się do tego raportu Ramisha Maruf z CNN.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *