UFC zamyka Saturday Card w Apex Facility dla mediów i publiczności

UFC zamknęło tag UFC Fight Night w sobotę w obiekcie Apex w Las Vegas zarówno publiczności, jak i mediom.

Firma odmówiła podania powodu zamknięcia w momencie ogłoszenia na początku tego tygodnia, ale prezydent UFC Dana White powiedział we wtorek, że chce tylko dać mediom „noc wolny”.

Jednak rywal o wagę siana kobiety Mackenzie Dernktóry walczy w głównym turnieju w sobotę, powiedział dziennikarzom w środę, że przyczyną zamknięcia jest dyrektor generalny Meta, Mark Zuckerberg.

Przemawiając podczas środowego dnia dla mediów w Las Vegas, Dern (12-2), który ma zmierzyć się z Chinami Yan Xiaonan (15-3) pod warunkiem, że rozumiesz, że zamknięcie jest związane z firmą Zuckerberg.

„Wiem, że Mark Zuckerberg wynajął całe wydarzenie” – powiedział Dern. „Wiem, że tam będzie, ale nie wiem, czy to dosłownie on, czy jego żona, czy też będzie miał przyjaciół – jakaś impreza. Ale od kogoś, kto chciał wziąć udział w głównym wydarzeniu z tłumem, [it’s now] To będzie bardzo, bardzo wyjątkowe.”

Dern dodał: „Jestem podekscytowany. To tylko sprawia, że ​​jestem bardziej zmotywowany do wystawienia dobrego programu. Wiem, że wszyscy oglądają w telewizji, ale dla Marka i tego, kto tam będzie, zrób program. robienie tego, co chcesz zobaczyć, jest przedstawieniem, a potem zrobimy przedstawienie.”

Na początku tego tygodnia UFC zaalarmował zwykłych członków mediów, że nie będzie żadnych referencji prasowych wydanych na sobotnią kartkę. Wydarzenie jest również zamknięte dla biletów ogólnych.

UFC nie skomentowało jeszcze sprawy poza White, który potwierdził we wtorek, że za decyzją nie kryje się „wielka tajemnica”.

38-letni Zuckerberg jest znanym fanem mieszanych sztuk walki i trafił na pierwsze strony gazet na początku tego miesiąca, kiedy opublikował wideo, na którym wykonuje ćwiczenia z mieszanych sztuk walki.

READ  Paul Goldschmidt zdobywa nagrodę NL MVP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *