Uraz Matta Carpentera: Yankees Slugger złamana stopa od niewłaściwej piłki przeciwko marynarzom

Obrazy Getty

Matt Carpenter był jedną z najlepszych historii powrotów sezonu MLB z Jankesi z nowego yorku W tym roku, ale jego sezon już się skończył z powodu kontuzji. Carpenter sfaulował boisko lewą nogą podczas poniedziałkowego meczu otwarcia serii Seattle Mariners (GameTrackerZespół ogłosił, że ma złamanie.

Oto uraz. Carpenter został w domu, aby dokończyć mecz, po czym został zastąpiony kolejnym uderzeniem (było to DH):

Yankees jeszcze nie ogłosili harmonogramu powrotu Carpentera, ale pozostali zawodnicy spóźnili się na 6-8 tygodni z powodu podobnych kontuzji. Los Angeles Dodgers Towarzysz Supermana, Chris Taylor, złamał stopę 2 lipca i wrócił do drużyny 5 sierpnia.

Carpenter, lat 36, miał serię uderzeń 0,307/0,414/ 0,732 z 15 home runami w 46 meczach od poniedziałkowego meczu. i pomnóż 0,176/0,313/0,291 przez Kardynałowie św. Ludwika Od 2020-21, ale Przerobiony hamak zimowyTen sezon w Triple-A rozpoczął się od strażnicy TeksasuZostał zwolniony w maju, a następnie podpisany przez Yankees 26 maja. Carpenter od tego czasu nie przestaje bić.

Kontuzja pojawiła się w złym momencie dla Yankees, którzy przed poniedziałkiem przegrali 16 z 25 ostatnich meczów. Giancarlo Stanton jest na liście osób z zapaleniem ścięgna Achillesa i mają jeszcze kilka tygodni do powrotu. Ponadto Anthony Rizzo codziennie cierpi na problemy z plecami. Dodaj do tego kontuzję Carpentera, a Yankees są teraz bez trzech najlepszych graczy poza drużyną Aarona Judge’a.

Pozostało około ośmiu tygodni w sezonie zasadniczym, więc jeśli harmonogram 6-8 tygodni jest harmonogramem Carpentera, prawdopodobnie wróci dopiero tuż przed sezonem. Pomimo niedawnego poślizgu Yankees nadal są w dobrej pozycji, aby zabezpieczyć serię Wild Card, co da Carpenterowi dodatkowy tydzień na regenerację przed ALDS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *